comp mi se stalno restartava,pomoc molimmm Vas!!!

comp mi se stalno restartava,pomoc molimmm Vas!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
imam veliki problem
naime prvo sam skinuo Norman Antivirus & Antispyware
kada sam instalirao ga comp nakon 2 minute rada yastopa,sve stane,bas nista ne mogu,to ne prestaje znaci,moram restart comp.ajd nema veye,prebacim HD u prijatelja i spasim nekih 80gb na particiju D i vratim disk i formatiram ga,dignem windows sve uredu,al nakon 10-20min rada samo se pojavi plavi error na 2-3 sekunde i restarta se comp,ajd onda tih 80gb sve preprzim jer su slike i muzika sto sam skidao,namucim se jer nakon taman svakok przenja se restarta,kad sam sve sprzio formatiram cijel disk i to polako nisam ono quick,dignem opet windows i opet isti probklem,vec skoro poludio,uzmem drugi windows od susjeda koji se inace bavi kompjuterima i tim i sinoc u 2 dignem windows i opet se isto sranje nastavlja,svako 15min tocno se restarta comp,kontam da nije do hladnjaka il necega,al kada je u safe modu i sl. kad diyem windows moze radici cijel dan,znaci ne pregrijava se,temperatura je uredu i prije neg se restarta,sve pratim,sve je OK

jel netko imao slican slucaj,poluditi cu,nemam viska para da kupujem hladnjak,a da ne bude do njega pa da kupujem HD,il procesor,neznam sto da cinim:icon_mad:
 
Član
ja sam imao takav problem,,znaci restartuje se kopjuter odjednom,,sve normalno radi i restartuje se sam....tako sam ga trpio sedam dana i stane mi napojna jedinica,,,kupim novu 25 KM i evo ga sad radi normalno;)


a moze vrlo lahko bit i do hard diska:icon_smile:
 
Rekli su ti moguce greske. Posto nisi s parama uzmi od nekog napojnu pa probaj, a i HD je sumnjiv. Jesi li gledao koliko bad sectora imas na njemu ?
 
drug ovako skini hyrens testing tools narezes na cd on ti je boot program i pri paljenu pc-a starta i pokrenes testiranje jedne po jedne komponente prvo ram pa hdd pa zacepis mu hladjenje iskljucis npr ventilator pa vidis temp na kojima se gasi pogledaj plocu imali mozda koji kondenzator da se napuhao to vecinom bude ako bude negine ti rastavljanje i uradi sam postupak zamjene ako se imali razumijes u elektroniku a ako nebude ni to onda probaj drugu napojnu mada hyrens ce ti pokazati dje problem komponentu po komponentu testiraj


good luck ;);)
 
BHT Ovisnik
hvala,evo susjed je rekao da ce veceras doci pogledati,jer rijetko kad ima vremena,kaze da cemo valjda saznati do cega je,jer nije da se on meni ya sat/dva restarta,nego svako 15/16 minuta,bukvalno mogu stopati,sacekat cu njega da prvo vidi,ako ne uspije onda cu probati mirzin savjet
a necu da kujem napojnu pa da ne bude do nje,da kupim HD,da ne bude do njega,da kupim nesto drugo,a moye biti samo hladnjak,a napojna je 530w,nije ni ona jeftina,sda placam vozacki,a moram i auto regati pa nemam bas love na bacanje
 
Meni se nešto slično dešavalo. Često mi se restartovao i zamrzavala se slika, nekad čak nije mogao da podigne sistem. Nosio ga u jedan servis rekli mi je da otišlo nešto na matičnoj ploči i da se ne isplati praviti. Odnesem u drugi servis oni ga očistili od virusa i od tada normalno radi.
 
Legend
meni se to desavalo, napojna bila otisla i bio nesto zastopao HD ali sad je uredu, i usput ocisti ventilator. a znalo mi se prije desavati kad su velike vrucine da tako zastopa pa sam stavio jos jedan ventilator da dirktno duva u ventilator procesora i sad nemam problema;)
 
Rekao sam ti isprobaj napojnu, uzmi od kolege il komsije, koga vec, ne kosta te nista, nek ti on ponese iz svog, to je minuta da je prikopca, ne mora je u kuciste stavljati. Jest ona "530W", ali koji je brand ? Razumijem i ja, nema se para, volio bih sta bolje, ali brand name napojna od 100 maraka se isplati, jest 400-450 W, ali zato je pravih, i traje. Imao sam i ja kinesku od 600W, pa to je lagano ko pero, propuhala kroz mjesec, al ajd ako ti je do napojna, nova je 30 maraka, a imas i polovnih brand name za te pare ;)
 
Član
I ja sumnjam da je do napojne ist sam imao tih problema par puta dok nisam sebi kupio napojnu od Asusa 550 W platio je 230 Kmcica dosla u alu koferu i teska je oko 3 kile i vec 2 godine nikakvih problema nemam.
 
BHT Ovisnik
e pa vidite,sada bi trebao cijel comp kupiti,neki mi govore i procesor,pijatelju bas se sve isto,ama bas isto događalo,HDD mu otisao,a susjed kaze da bi moglo biti do BIOS-a,al sinoc nismo stigli gledati,pokusao sam skinuti Hiren's ali ima oko 180mb,ne stigne se skinuti dok se comp. ne restarta:D
za sada cu probati uzeti HDD od prijatelja pa isprobati,al ubi me poso pa ne stignem nista
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top