cod radija blaupunkt-ford

cod radija blaupunkt-ford

Član
jel se ko susretao s codom radio u fordovima,imam cod upisem i kaze da je netacan,cod je originalni dosao uz auto u onim knjigama,auto je brije bio na servisu i od tad nece cod,jel se mogu skinut kleme na 2-3 sata pa da tako pokusam,ako je neko imao sta ovakvo znaci cod imam ali ga neprima :icon_rolleyes:
 
Član
pogledaj ima li CODE upisan rucno na oklopu radia. i kod mene dosao code upisan u knjigu al nije tacan. tek kad sam izvadio kasetofon nasao sam na oklopu tacan code flomasterom napisan
 
Član
Zlaja je napisao(la):
pogledaj ima li CODE upisan rucno na oklopu radia. i kod mene dosao code upisan u knjigu al nije tacan. tek kad sam izvadio kasetofon nasao sam na oklopu tacan code flomasterom napisan

nisam to gledao al znam da sam taj isti cod ukucavao prije 2 god odprve ga primio,ovo se desilo sad kako je auto bio na popravku pa skidali kleme sa akum.sad da je neko u te 2 god prcko sta znao bi jbg,ima nas 7 u firmi ovaj sto duzi auto nije nista diro jerje radio radio normalno,sad se pojede kad se vozimo na posao a nema muzike :icon_sad:
 
Top