Citroen C5 exclusive

Citroen C5 exclusive

Član
Evo jos jednog francuza kod nas, uspeo sam brata ubediti da uzme pravi auto i proda onog krsa seata :)

Proizveden je u decembru 2010, 149 000km, motor je 2.0hdi 163ks automatic. Oprema je full, felne 18", vesanje je hidraulicno. Prvi utisci, auto je pre preudoban, nema mu ravnog u klasi( i sire), oprema je odlicna, kvalitet izrade jako dobar. Motor je energican, ima snage od samog starta, menjac jako lepo radi. Sve u svemu mislim da je u ovom cenovnom rangu ovaj auto best buy. Poredili smo ga sa lagunom, alfom, passatom i jos nekim autima u klasi, nisu mu ni prici. Bmw, audi i mercedes su naravno druga prica ali je cena ipak drasticno veca. Sve u svemu jedan dosta korektan auto, kako ce se pokazati ostaje da vidimo. Hteo sam pitati na koliko km se radi servis menjaca? U ovlascenom su rekli da se veliki servis radi na 240 000km.
Slike su malo losije...





 
Član
Odlican auto, nek mu je sretno :)

Nadam se da ste provjerili kilometrazu i da je stvarno samo ovoliko presao. Znam da je 3 godine star, ali ovaj auto se kupuje da se bas vozi mnogo.

Vjerujem da ce uzivati u njemu, vozio sam karavan i sa manje KS, isto hidraulika, taj auto mi se bas dopao...
 
Član
Provereno u ovlascenom, poklapa se sve. Auto je bukvalno kao nov, umalo da uzmemo karavana koji je bio 2000e jeftiniji, ali na kraju je ovo ispalo dosta bolje. Nekako se limuzina lepse vozi, karavan je preveliki, a motor od 140ks nedovoljno jak za karavana. Jedino sto ovom nedostaje u odnosu na dobro opremljenog karavana je panorama krov, na karavanu je perverzija.
 
Član
Najbitnije da je ocuvan dobro i ispravan :) Ovo bi rado imao, cak i sad, iako mi udobnost nije prioritet...
 
Član
odličan auto, stric ga ima vozio sam ga... sve super samo me volan malo nervira, al mozda se naviknes nakon nekog vremena
 
Član
Bas je ladja, kod mene u firmi ima jedan, auto je bas preudoban, probao sam ga i ja, kao sto george rece samo je volan neobican, ali navikne se
 
BHT Ovisnik
ovo mi je definitivno najbolje auto u klasi, ja prvi put kada sam sjeo u njega rekao sam to je to, prosle godine umjesto bmw-a smo ga mislili uzeti novog jer je strasno povoljan i nov,bio na akciji jeftini za skoro 8000km, ali sam odgovorio starog da ne ide u kredit,mada zalim ipak jer auto strava,svaka cast :D

i jos nesto,zavidim vam jer imate beogradski TDI radio,koji slusam dan-noc ali nazalost samo online:mad::D
 
Član
Najbolji deo je sto se iz zimskog u letnji setup menja za par sekundi, kad se podigne bude kao allroad, a kad se spusti kad fino prizemljen auto. E sad, koliko je dobro toliko je i lose kad pocne hidraulika da pravi probleme, nadam se da ce potrajati nemam predstavu koliko ona traje.
 
Top