ciscenje dizni ???

ciscenje dizni ???

Član
ford mondeo 2.0 tdci, 2002 god., 96kw, moze li se uraditi ciscenje dizni, gdje i koliko kosta ako znate ? ? ? ?? ? ?
 
normala je napisao(la):
ford mondeo 2.0 tdci, 2002 god., 96kw, moze li se uraditi ciscenje dizni, gdje i koliko kosta ako znate ? ? ? ?? ? ?

Moze,evo ti broj nazovi i pitaj,mislim da nije vise od 70KM.061046753-Sarajevo
 
Član
Ja sam cistio dizne na peugeotu 206 sistemom Motorvac(ili nesto tako). Znaci dizne se ne skidaju, vec se taj aparat prikljuci na motor i motor se ukljuci i kroz motor cirkulise aditiv za ciscnje. Cijena 40 km. A sto se tice ucinaka, iskren da budem nisam ni prije ciscenja imao problema. Auto je bilo tek kupljeno, pa reko da preventivno ocistim jer neznam sta je sve u njega sipala predhodna vlasnica. Servis se zove Cordex, i inace se bave ugradnjom plinskih instalacija, a nalaze se na Dobrinji.
 
Član
hvala vam na informacijama, inace to nije za mene nego drugu treba, i gdje tacno na dbr i ima li neki broj telef. ??? ja sam na dobrinji a pojma nemam gdje je to :lol:
 
Član
normala je napisao(la):
hvala vam na informacijama, inace to nije za mene nego drugu treba, i gdje tacno na dbr i ima li neki broj telef. ??? ja sam na dobrinji a pojma nemam gdje je to :lol:

065 891 818

Na samom razgranicenju sa RS, nekoliko stotina metara od one plave benzinske pumpe, odmah pored ceste koja vodi od RS prema dobrinji 5, sa desne strane ima kuca i velika reklama servis auspuha, ugradnja plina... CORDEX
Nadam se da sam iole objasnio gdje je to:icon_smile:
 
Top