Chris Harris - Alpina B3 (f30)

Chris Harris - Alpina B3 (f30)

Kao i uvijek, vrhunski test vrhunskog auta :cool:

<iframe width="420" height="315" src="//www.youtube.com/embed/740gShZJF1M" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Član
Gledao jucer, fin testic. Samo ovjes mu se ne svidja nikako :icon_biggrin:

Mene interesuje njegov test novog 911 Turbo, vidim vec su ga neki testirali, valjda ce ga i on provozati.

A jedva cekam testove i Golfa VII R, mnogo obecava prema prvim specifikacijama.
 
Legend
Ponekad je malo kontradiktoran, ponekad nedorecen, nesto krene reci pa onda...
Sto se tice 911 vjerovatno ce biti ista prica kao i za 991 GT3, pohvalit jednostavno sve :D takav je porsche :)

ako Ra ko i GTIa bude opet poredio sa A45 AMGom,RS3 i 135i nece se dobro provesti :D
 
Zna on često istaknuti, ako mu nešto smeta na nekom autu, da je to njegov osobni dojam i da ne ulazi u ukupnu ocjenu tog auta na kraju testa ;)

A 991 Turbo i Turbo S ovih dana su novinari vozili samo na Porsceovoj test stazi, pravi testovi i usporedbe tek dolaze :123:
 
Član
Kaze da ima osjecaj na cesti da je brz kao C63 AMG. Ali to je osjecaj, oba auta su strasno brza i osjetiti razliku od 0.3 na 402 metra koliko bi mozda AMG bio brzi je nemoguce, dok ih ne stavis jedan pored drugog. Meni je Chris Harris ubjedljivo najbolji sto se tice autotestova. A pregledao sam vecinu ovoga sto je do sada postavljeno za 911 Turbo, na prvim tvornickim slikama mi se nije svidjao, onaj prednji spojler mi je bas beze, al onda skuzim da auto ima i tu aktivnu aerodinamiku i da se taj spojler izvlaci samo pri vecim brzinama. Ludnica :cool: I jedva cekam neovisni test sa brojkama, mislim da ce ici ispod 11 na 402 metra :D
 
Top