centralna brava golf 2

centralna brava golf 2

Član
pozz svima imam jedan problem pokvarila mi se centralna brava na golfu 2 motoric nikako ne zuji znaci da struja ne dolazi do njega zamjenio sam sve osigurace al nista jedino moze bit da negdje gubi struja kontakt il nesto drugo pa ako je neko imao slicni problema nek napise sta moze jos bit i kako cu otvorit poklopac od rezervara nemogu usut gorivo osto je zakljucan i nemogu usut gorivo ima li neki stos da se poklopac otvori :icon_sad:
 
Član
sinisa je napisao(la):
pozz svima imam jedan problem pokvarila mi se centralna brava na golfu 2 motoric nikako ne zuji znaci da struja ne dolazi do njega zamjenio sam sve osigurace al nista jedino moze bit da negdje gubi struja kontakt il nesto drugo pa ako je neko imao slicni problema nek napise sta moze jos bit i kako cu otvorit poklopac od rezervara nemogu usut gorivo osto je zakljucan i nemogu usut gorivo ima li neki stos da se poklopac otvori :icon_sad:

Mozes ali ces morati iznutra otvoriti mada ces prste polomiti dok otvoris :icon_question: ne mora znaciti da gubi struju moze biti da je crkao motoric ili da su mu otisle cetkice ako je roturajuci motoric, a moze jos biti da ti se negdje otkopcao kabl. Ovako nadji nazad u gepeku gdje je instalacija sto ide do njega i otkopcaj je i uzmi akumulator i spoj ga na njega i ako bude radio onda negdje ne valja instalacija a ako ne bude radio znaci da je crkao motoric. pozzz
 
Član
otvorio sam bravu motor radi al nema struje na kablu znaci da nevalja instalacija provuc cu novu a brava se moze otvoriti ima jedna poluga u gepeku uvucena tamo u bocnom limu izmedju štope i solje amortizera i povuce se i otvori rezervar eto moze nekom i pomoc sko bude trebalo
turbo tebi hvlala na pomoc
moze lock;)
 
Top