Cazinska auta malo slika

Cazinska auta malo slika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav, evo kao sto sam rekao malo slika auta iz cazina koliko sam uspio iskupiti, ima ih jos ali ovu su mi bas kolege i dobro ih znam ostale nisam uspio slikati ;)
30wmi5j.jpg

mr5kc8.jpg

24nn0hw.jpg

2qk0c1w.jpg

ojnqck.jpg

16jelok.jpg

33adleb.jpg

2duyow0.jpg

29zoqra.jpg

a0jbk3.jpg

2qu3kw5.jpg

2wn6btw.jpg

15f4o5y.jpg

33f93sx.jpg

2lvn48p.jpg

ibgmjn.jpg

10pnm9k.jpg

mjsaqs.jpg

14cwjfp.jpg

2qwpjcy.jpg

2lw11ld.jpg

w8aj2x.jpg

adyqu9.jpg

15z5po3.jpg

1z5htmo.jpg

4r5f0w.jpg

ofcxnm.jpg

jqjqc6.jpg

jfxfet.jpg

x21aix.jpg

2eyvrdv.jpg

2e3n98w.jpg


Ovo su auta iz Cazina bjela honda i audi a4 na stranim tablama su mi prijatelji koji su u dijaspori al auta su u Cazinu uradjena i cougar nije vise u cazinu al je bio u uradjen je ovdje

Pozzzz
 
Član
ima preprepredobrih auta.. a ima i onih koji malo idu u pretjerivanje al sve u svemu zadovoljan sam cazinom:D
 
Član
Bas su dobre slike, i autici su vecinom extzra uradjeni mada kao sto Elmir kaze ima nekih pretjeranih ali vecina ih je extra
 
Član
Cestitke i od mene,stvarno ima predobrih auta samo 2-3 nisu po mom ukusu a ostalo je......:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Ma ono svako to radi po svom ukusu i budzetu, nebi valjalo da smo svi isti :p ,taj plavi jugo je najnoviji izisao iz garaze prije desetak dana zvjerka je uzivo na njemu sve pregradjeno sa golfa keca a onda ima i auta koja su kompletna i jos doradjena slike su stare nekoliko mjeseci al ja sam stavio po jednu a ostali nek pretstavljaju svoja auta
 
Legend
kod nas to fakat ljudi vole.....pa bas kako rale kaze,kako ko dzepom moze tako i radi,i po meni su neki malo pretjeranije sredjeni , ali kako ko voli , nek izvoli , bolje i na autima da se radi nego da se pi**arije prave :icon_smile:
 

LSD

Član
8. slika narandzasti kec preporuci mu da skine ovu obrvu i golf je sila al ono bas,a ostala auta su dobra pravo,nisam znao da vas ima toliko :cool::cool::cool:
 
Član
10 points go to cazin..


hehehe....

svaka vam cast nema sta....

kod mene u sani nemozemo se dog.auto klub da danpravimo
 
Legend
super vozilice !
zar onaj zuti golf kec, sa zutim prosirinim celicarama nije udaren, totalka ?
 
BHT Ovisnik
pa meščini da su sva mocna auta u BiH u cazinu:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
svaka vam cast na vozilicama,sva su predobra samo crvena trica mi se ne sviđa:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top