Cazin, otpad, limar, mehanicar???

Cazin, otpad, limar, mehanicar???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da li neko zna dobar otpad u blizini Cazina, treba mi sto vise brojeva?
Treba mi i ako zna da li ima dobar limar i mehanicar??
Ako mozete napisati ime, gdje se nalazi i broj telefona?
Hvala svima!
 
Član
Imas dobar auto otpad u Stijeni (to je kod Cazina)
Broj telefona je 061 822 480
Evo i stranica od otpada http://stijena.autootpad.com/
Sto se tice auto limara ima ih u Bihacu dobrih...
Sto se tice mehanicara isto ima samo zavisi za koje auto...
 
Član
Za talijane mi treba, fiat, alfa, lanca, znas li neki broj ili nesto od menahivara ili limara, stijenu sam zvao ali nema za alfu nista?
 
Legend
uco ti je dao jedan br auto otpada,ima ih dosta,ali evo u krugu cazina jos jedan u slatini kod cazin-a 062 142 604

a za limara , imam prijatelja iz cije garaze su izlazila bolja auta sa nasih cesta,to ako budes dolazio,odvedem te ...;)
 
RS TURBO je napisao(la):
Auto otpad Ilma 032 694 763

http://www.ilmaauto.com/

Ilma ti je u Doboju, a gdje je Cazin, a gdje je Doboj, nije to Dediceva Ilma (drvo-promet):D
Ne znam za polovne dijelove, ali pogledaj u Turbo-trade Cazin i vidio sam u Jablanskoj u Bihacu onaj neki Alfa-Fiat-Lancia servis da ima.
A sto se limara tice imam ja u Buzimu limara dobrog samo masno naplacuje...
 
Sto se tice alfi i fiata zna se ko to najvise drzi :) Hasan sa begluka oko kuce sve Italijani :) i 5-6 garazi koje stalno rade :)
 
djogi86 je napisao(la):
Kako se zove tak majstor, imas li mozda broj telefona??
Tatlin zovu majstora, ako uspijem naci broj poslat cu na PM. A imas i clana sa foruma AldinBIH iz Bihaca i on radi lim/lakiranje koliko znam;)
 
Član
Super, javi ako saznas.

Black devil, imas li ti broj tog hasana, i lokaciju gdje se tacno nalazi jer nisam iz cazina.
 
Član
znam da je tema stara k'o grcka al mi je hitno pa je zato podizem. Jedan forumas mi je rekao da po Krajini ima dosta otpada sa dijelovima za renault. Ja trazim mjenjac za scenic 4x4 2.0 16 v. pa me interesuje da li je neko vidio taj scenic na otpadu i ima li neko kontakt od otpada koji prodaju renaulte???
 
oggy bas tako ;)

kad se mogu za razne gluposti stavljat teme i niko nista se neproturijeci sto onda ovo smatrat isto tako ;)

prvenstveno je auto forum
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top