Carina u HR i marifetluci policajaca snimljeni

Carina u HR i marifetluci policajaca snimljeni

MTR

Član
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/KGp6au4_hN4?fs=1&hl=en_US&rel=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/KGp6au4_hN4?fs=1&hl=en_US&rel=0" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

Tri državljanina Turske skrivenom su kamerom snimili hrvatskog graničnog policajca koji od njih traži pet eura mita kako bi ih pustio da prijeđu granicu, a video su stavili na “YouTube”.

Na snimci nazvanoj “Corruption in customs” (odnosno “Korupcija na carini”) jasno se vidi kako turski državljani dolaze na granični prijelaz, gdje ih je dočekao policajac. U automobilu su imali spremnu skrivenu kameru koju policajac nije uočio, ali koja je jasno “ulovila” njegovo lice i uniformu.

Policajac je od turskog državljanina tražio da u putovnicu stavi pet eura “bakšiša”. Prije nego je uzeo pasoš policajac je pogledao gleda li ga ko, a nakon što je uzeo eure pustio je Turke da prijeđu granicu. Pasoše u kojima nije bilo novca nije niti pogledao.
 
Član
vidis da su dvojica trazili po pet eura, haha, mogu misliti koliko love su nabrali tokom sezone :lol: :lol: :lol: na dan s uzimali ne po beš vec po 500x beš :lol: :lol:
 
Legend
JE**M TI!!
nedavno su mi roditelji isli u tursku, i ista stvar, al sa je**m bugarima, to je najgori narod na svijetu.. za sve traze pare.. dali su 100e (stotinu eura) samo za ove gluposti, znaci otvoreno traze, ili zaustavi ih policija kao brzo vozili i onda trazi pare, 5,10e bilo sta, k'o da prose.. a oni u eu, treba sve pobit..

ove debile sa klipa necu ni da komentarisem (mislim na carinike naravno..) nadam se da ce ostati bez posla..
 
Svaka cast ovim momcima, neka su snimali sve i treba, da je cesce ovako! Poserem mu se na tih 5 pisljivih evra zbog kojih je izgubio posao, nisam zivio u Titinom dobu, ali nebi se bunio da neke stvari ponovo se vrate, da policija bude policija a ne ovi strumfovi sto nosaju palice i uzimaju pare na neke glupe zakone! Ode svijet u propast, da nas oce nesto sastaviti 21.12.2012:)
 
Član
ma i turci hrvate i druge gule za pare isto ovako tak da ako je dao nema se sta zaliti osto je kraci za 5-taka:icon_biggrin:
 
Član
a i ovaj budala mu dade 5 eura bez razmisljanja, ja bih išao odma traziti glavne carinike i sl...
 
Član
Salle je napisao(la):
a i ovaj budala mu dade 5 eura bez razmisljanja, ja bih išao odma traziti glavne carinike i sl...

u slucaju da su i oni korumpirani,ne bi presao granicu;)
mogao je samo dati vise,il da ga vrate...ovako za 10 eura,izbaci covjeka s posla,treba mesti ulice kreten!
 
Top