Calibra 2.0 16V iskustva

Calibra 2.0 16V iskustva

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav ljudi, vidite u subjectu sta me zanima, dakle neko ko je vozio cali 16v da mi prenese neka svoja iskustva, pouzdanost auta, potrosnja, održavanje i sl. Pozz :icon_rolleyes:
 
BHT Ovisnik
ja sam vozio neki dan od prijatelja 2.0 al mislim da je 8v jer je 115ks,auto ide fenomenalno(ili se to samo meni cini poslije 1.6 dizla i benzinca) ima onaj indikator za potrosnju,normalom brzinom u normalnim obrtajima po magistrali pise oko 9 +/- ,dok je lagano prva druga u manjim obrtajima pise oko 17l na 100km
 
Član
borkom je napisao(la):
Pozdrav ljudi, vidite u subjectu sta me zanima, dakle neko ko je vozio cali 16v da mi prenese neka svoja iskustva, pouzdanost auta, potrosnja, održavanje i sl. Pozz :icon_rolleyes:

Potrosnja nije velika ako je ne gazis puno,ako je sve tip top na otvorenom uz postovanje ogranicenja mi trosi 6.5-7 litara,do 94 godine lim im je tesko sranje a od 94 je ok.Motor je jako dobar ibas ga je tesko strgat.Sto se tice stabilnosti u voznji zna nekad prednji kraj proklizati kad uletis prebrzo u krivinu a zadnji kraj nikad prije ces je prepolovit vec da joj izbacis zadnji kraj.Dobro auto samo su u zapustenom stanju skoro sve al kad je jednom dovedes u red nemas problema.A sto se tice ostalih djelova pase sa kadeta,vectre sto i nije skupo........
 
Član
nisam cuo da su im limovi bolji od 94 . calibra je za svaku pohvalu nartavno sem lima . priajtelj ima calibru bas tu 16v 350 000 na satu radi ko sat . cak i plin je stavio . super radi na plinu malo slabije vuce al je ok .
kazu da trapovi bas i neizdrze puno sa velikim gumama posto ovjes je od obicne vektre . ma klasican opel iz 90 tih . nepoderiv sto se tice mehanike al isto tako nepopravljiv sto se ticce lima :)
 
Član
Pa to je otprilike ono sto sam i ocekivao, znaci ako je budem uzimao prvo na dizalicu:icon_biggrin:
a bilo mi je malo cudno i nejasno da likovi pisu da motor od 150 ks trosi 8l/100km gradske :smajli17: meni golf od 139 ks po gradu srkne 15 plina ko nista, a otvorena je negdje oko 8
 
Član
gad je stisces potrosice boga oca,kroz grad uzme vise kao i svako drugo auto.16 v motor ima jako velike oscilacije u potrosnji tako da je jako isplativ.a od 94 godine su pocincane tako da nema problema sa rubovima...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top