Cadillac CTS-V dokazao da je najbolji

Cadillac CTS-V dokazao da je najbolji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MTR

Član
Američka visoko-performansna sportska limuzina Cadillac CTS-V suprotstavila se nekim konkurentskim sportskim limuzinama i porazila BMW M3, BMW M5, Jaguar XF, Mitsubishi Evo i Audi RS4.
[attachment=25134]
Direktor za globalni razvoj novih proizvoda u GM-u, Bob Lutz, pozvao je medije na dvoboj između Cadillaca CTS-V i bilo kojeg drugog usporedivog automobila (proizvodne sportske limuzine). Po pitanju visoko-performansnih limuzina, Lutz smatra kako je Cadillac CTS-V beskompromisan automobil i bolji od konkurenata kao što su Mercedesovi AMG modeli, Audijevi RS modeli i BMW-ovi M modeli. Da bi se riječi dokazale i na djelu, organizirano je natjecanje koje je održano 29. listopada na stazi Monticello Motor Club u Monticellu (New York, SAD).

Dečki s Jalopnika odmah su objeručke prihvatili ovaj izazov. Najprije su se željeli suprotstaviti Caddilacu CTS-V s nekom od Mercedesovih AMG limuzina, no kako se Mercedes povukao, odlučili su se za Jaguar XFR s vozačem Wesom Silerom. Dva dana prije natjecanja povukao se i Jaguar priznavši da će XFR ipak izgubiti od Cadillaca CTS-V, no dečki s Jalopnika se nisu dali pa su natjecanju pristupili s Mitsubishijem Evo, kojeg je vozio Luckily Siler.

Natjecanju se pridružio Jack Baruth s TheTruthAboutCars-a koji je također vozio još jedan Cadillac CTS-V, te niz entuzijasta koji su vozili BMW M3, BMW M5, Audi RS4 i čak još jedan Cadillac CTS-V. Najbrže vrijeme na stazi u Monticellu postigao je John Heinricy, bivši izvršni direktor GM-ovog odjela Performance Division, s Cadillacom CTS-V. Evo i popisa rezultata:

1. Cadillac CTS-V (John Heinricy): 2:46:560
2. Cadillac CTS-V (Brian Redman): 2:49:183
3. Cadillac CTS-V (Aaron Link): 2:48:902
4. BMW M3 (Michael Cooper): 2.50:424
5. Cadillac CTS-V (Jack Baruth): 2:51:153
6. Cadillac CTS-V (Lawrence Ulrich): 2:53:026
7. Cadillac CTS-V (Bob Lutz): 2:56:321
8. Mitsubishi Lancer Evo X (Wes Siler): 3:08.126
9. BMW M5 (Michael Mainwald): 3:08:989
10. Cadillac CTS-V (Chris Fairman.): 3:14:292
11. Audi RS4 (Tom Loder): 3:15:702
12. Jaguar XF (Archan Basu): 3:16.670
 
Član
jest stroj ali nista ja to ne priznam sve dok ne budu isti vozaci vozili sve modele tj onii koji su objektivni...
 

MTR

Član
<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/A5r2_EAoNR8&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/A5r2_EAoNR8&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>
 
Član
Sve to stoji,al nek ih npr vozi Stig sve i jedan auto na stazi pa nek vidi. Ovde je i BMW M3 pobjedio CTS-V, ali i njega su pobjedili sa CTS-V. Sto znaci dosta je do vozaca kako voze, jedan covjek pa nek ih uporedi;)

Al' u svakom slucaju je super auto, besprijekoran...super izgleda:icon_smile:
 
Član
Joj to je kod nas problem ljudi koji se bave VOZNJOM za zivot i posao im je da budu krajnje objektivni kazu jedno, i onda BOSNA driveri kazu:ma ko to j*be ADUI je najbolji ili BWM je najbolji c c c!:lol::lol:
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Joj to je kod nas problem ljudi koji se bave VOZNJOM za zivot i posao im je da budu krajnje objektivni kazu jedno, i onda BOSNA driveri kazu:ma ko to j*be ADUI je najbolji ili BWM je najbolji c c c!:lol::lol:

Dečko pročitaj text i vidi tko je proveo test vozila pa onda daj suvisao komentar.
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Joj to je kod nas problem ljudi koji se bave VOZNJOM za zivot i posao im je da budu krajnje objektivni kazu jedno, i onda BOSNA driveri kazu:ma ko to j*be ADUI je najbolji ili BWM je najbolji c c c!:lol::lol:

jesi procitao mozda ko je bio organizator te trke te ko je postavio najbolje vrijeme sa cadillacom?ja vjerujem da je objektivan..
 
Član
A j*ote ste svi zatupljeni sta ?!?!?
Pa jel i juce bio text o ovome i da su svi pobjegli od testa s cadillacom ako se ne varam MOMCE!@@!$#
Pa kako drugacije da ga organizuju nego da uzmu auta i deri!
A nije bitno znam da ce se ovo pretvoriti u pissing takmicenje tako da se povlacim ;);)
 
Član
Davor_ je napisao(la):
A j*ote ste svi zatupljeni sta ?!?!?
Pa jel i juce bio text o ovome i da su svi pobjegli od testa s cadillacom ako se ne varam MOMCE!@@!$#
Pa kako drugacije da ga organizuju nego da uzmu auta i deri!
A nije bitno znam da ce se ovo pretvoriti u pissing takmicenje tako da se povlacim ;);)

Nemoj se praviti pametan, ne stoji ti. Ako nisi upućen kako se prave testovi vozila nemoj komentirati.
 
Član
Davor_ je napisao(la):
A j*ote ste svi zatupljeni sta ?!?!?
Pa jel i juce bio text o ovome i da su svi pobjegli od testa s cadillacom ako se ne varam MOMCE!@@!$#
Pa kako drugacije da ga organizuju nego da uzmu auta i deri!
A nije bitno znam da ce se ovo pretvoriti u pissing takmicenje tako da se povlacim ;);)

ma ne,nikakvo takmicenje samo zdrava rasprava...kad su vec organizovali trebalo je biti isti uslovi za sve i tacka...i da M5-ica je na trzistu vec 5 godina a cts-v je novi model tako da...
 
Član
Nemoj da ti prdi mozak bezveze a pravit se pametniji od ostalih, a koliko znam niko nije ponovio nissanov krug na ringu protiv porsea ali zato sto nam to auto odg to je VALIDNO!!!!
DE MOLIM TE :lol::lol::lol:
 
Član
ne pravim se ja nista pametan samo kazem onako kako je...a to za gtr-a ne znam...pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top