Cadillac CTS Coupe Concept

Cadillac CTS Coupe Concept

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo jedan na brzaka...nista pretjerano, samo nako dotjerivanje, kakav bi mogo bit i u seriji...da cujem usput vasa misljenja...

Original
9080114009mini1l2vf6.jpg


PS
9080114009mini1l3aw3.jpg


PS effect
9080114009mini1l4ww1.jpg
 
Član
Nisi nesto puno mjenjao, par stvarcica koliko ja mogu da primjeti, ja inace ne volim americka auta i njihov dizajn ali ovaj sto si uradio i nije toliko los! Svaka cast!
 
Član
ma ja sam to i htio...da ne mijenjam puno...felge njegove ove, koje bas fino izgledaju i stoje mu, poveco, ocistio malo prednji branik, farove malo ostrije...spustio i to...jer ne mozes na ovo stavljat one neke spojlere, koji vecinom idu na japance...hvala na cestitkama ;)
 
izgubio si odsjaj sa haube kako je u crno obojena.. to mi bas para oci.
farove sto si modifikovao, bolje da nisi jer ovako auto gubi svoju proporcionalnost i "muscle" formu.. sad vise podsjeca na Daciu nego na sta drugo.
felge si mogao zamjeniti necim boljim. niposto se ne slazem da su ove felge najbolje! uvjek ima boljih.
kad si vec ishao na clean look trebao si ukinuti antenu koja neugledno strsi iznad prozora straznjih vrata. to sto si ukinuo otvore koji nisu ni bili rucke i nije neko dostignuce, samo je neprakticnije..
kad vec maglenke ukidas ostavi barem otvore za zrak jer ovako djeluje sve nekako Dacia-evski suho.
ali eto, kao plus cu reci da mi se svidjaju crni retrovizori.. :)
 
Član
jest ali ja sam ovo auto radio po svom ukusu...meni su ove felge dobre i idu mi uz ovo auto...necu da stavljam Hamannove il neke koje ne idu na ovaj izgled...farovi mi ovako leze i bas sad (bar po meni) izgleda mocnije, jer farovi imaju jednostavniji oblik...za antenu se jedino slazem s tobom, jer sam nju zaboravio, zato sto sam uradio ovo za sat-sat i po...maglenke sam uklonio jer su ruzne, a nisam htio da imaju ikakvi usisnici, jer onda nema clean look, a velika maska mu je sasvim dovoljna za zrak, ako vec gledamo realnost...rupu na vratima sam uklonio jer sam htio da sve bude glatko i ravno...a neprakticnost je ista kao i kad skines steke...jer se isto otvaraju vrata...haubu sam ganjo vise mat, a najvjerovatnije bi se moglo uradit da bude sjaj...al ovako mocnije izgleda...

ako sam sta zaboravio pojasnit reci...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top