Brza posta - prevoz guma

Brza posta - prevoz guma

Zna li neko koliko kosta transport za 4 gume od Konjica do Tuzle... kaze momak, zvao neku brzu postu i traze mu 48 KM za dostavu :icon_eek: ja vjerujem da ima neka jeftinija varijanta tj. cijena za brzu postu:icon_question:
 
Član
FirellesMonster je napisao(la):
Zna li neko koliko kosta transport za 4 gume od Konjica do Tuzle... kaze momak, zvao neku brzu postu i traze mu 48 KM za dostavu :icon_eek: ja vjerujem da ima neka jeftinija varijanta tj. cijena za brzu postu:icon_question:

Meni dovezli dvije Zenica-Neum i nesto men se cini malo manje od 20 maraka platio,e sad neznam koja agencija je bila.
 
Član
Onda i prevoz 4 felge dodje tako nekako? Trebao bi neke felge iz BL do Sa dostaviti, kontao sam da je skupo.

Ako je 20 KM, to onda i nije previse...
 
GTI FAN je napisao(la):
Cuo sam da je 24 vip najpovoljnii.

http://www.24vip.net/cjenovnik-usluga
24 vip
provjereno.. ja s njima radim dugo, sve posiljke preko njih saljem, i 4 felge 19-ke za dzipa, to je ogromno i tesko, dovukli mi iz banjaluke za 25KM ;)
 
firma koju je momak zvao je EuroExpress i oni su trazili 48 KM za dostavu, kao Konjic je II zona jer idu samo cini se 2-3 puta sedmicno u Konjic i skuplje je, sto je nidje veze.. ali eto, uvijek treba nazvati vise dostavljaca... kako ide sa povratom novca :icon_question:
 
Meni momak iz Srebrenika slao 4 felge 16-ke preko 24 vip-a sa povratom novca izaslo sve 27 km, povrat novca se placa 5 km ;)
 
Član
pitao sam ti euro express cijena je samo za dostavu 35-40 km jos ako se treba novac uzet i tako sto to je dodatnih 12,50km
gumu racunaju da je teska 6-7 kg
 
BHT Ovisnik
VR6Boki je napisao(la):
Onda i prevoz 4 felge dodje tako nekako? Trebao bi neke felge iz BL do Sa dostaviti, kontao sam da je skupo.

Ako je 20 KM, to onda i nije previse...

ja sam prije koristio 24vip, konstantno,upoznao sam i radnike,onda su poceli lupetati cijene,kada ste slali zadnji put snjima felge pa su vam cijene ispod 30km ?
meni je za felge bila najpovoljnija intereuropa,35km su slali felge dok ostali,pa i 24 vip su poceli bubat oko 60+
 
Top