Brock B1 16´7,5 i 9J na golfa2..

Brock B1 16´7,5 i 9J na golfa2..

Član
Imam neku ponudu za ove navedene felge..sada me zanima par stvari ;)
Na njima su gume 205;54 i 215/40 16 naravno..
Volio bi ih uzeti ali sada je pitanje kolik oce auto biti sporije na ovim felgama,koliko ce strugati,i ostlo opterecenje na most,lafete,krajnice i lezajeve ;)??
sada su mi na autu BBS 7J et 24 i taman su ono..jest auto sporije u odnosu na 14´ ali sta ce tek biti kada stavim ove 16 ^^^:icon_question:

A kontam staviti naprijed 195/40/16..kako bi se onda ponasalo?
Iskustva i savjeti :icon_smile:
 
BHT Ovisnik
RE: Brock B1 16´7,5 i 9J na golfa2 ???

bit ce osjetno sporije,barem na ubrzanju ces osjetiti,auto ce biti opterecenije,i na 15" se ono osjeti...
felge su drama,samo ipak ja ih na tvom mjesti ne bih,te mi felge nikako nisu za golfa na plitkim branicima,jos ako nije spusteno,dok je s dubokim druga prica:icon_smile:
 
Član
RE: Brock B1 16´7,5 i 9J na golfa2 ???

CoL3 je napisao(la):
bit ce osjetno sporije,barem na ubrzanju ces osjetiti,auto ce biti opterecenije,i na 15" se ono osjeti...
felge su drama,samo ipak ja ih na tvom mjesti ne bih,te mi felge nikako nisu za golfa na plitkim branicima,jos ako nije spusteno,dok je s dubokim druga prica:icon_smile:

ja ima i te drug..ali ce ici spustanje cim budem imao vremena :cool:
Necu moci nigdje sa tim felgama..kroz sjeverni pogotovo :D
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Imam neku ponudu za ove navedene felge..sada me zanima par stvari ;)
Na njima su gume 205;54 i 215/40 16 naravno..
Volio bi ih uzeti ali sada je pitanje kolik oce auto biti sporije na ovim felgama,koliko ce strugati,i ostlo opterecenje na most,lafete,krajnice i lezajeve ;)??
sada su mi na autu BBS 7J et 24 i taman su ono..jest auto sporije u odnosu na 14´ ali sta ce tek biti kada stavim ove 16 ^^^:icon_question:

A kontam staviti naprijed 195/40/16..kako bi se onda ponasalo?
Iskustva i savjeti :icon_smile:

Nevozis sr pa da ti je ubrzanje bitno, 15- 16 gotov ti je isto. Ako ga neces spustat nemoj ni uzimat te felge bice ko terenac ;)
 
Član
Ja na gti-u nisam primjetio nikakav pad performansi kad sam stavio 16 ke ali 7,5 jota. sto mi je bilo cudno.Primjetio sam da su brzine duze zbog toga sto sam stavio visoke gume i sat je pokazivao manje pa je to davalo osjecaj losijih performansi ali po mjerenju sve je bilo isto.
 
po meni 16ke bez dubokuh branika nisu dobitna kombinacija.
zadnji lezajevi ce vise trpiti,, kao i standardno na dvici kugle krajneci,,ali
ti dijelovi su bagatela tako da zbog toga ja ne bi nikada odustao od felgi,,
3 problem su zadnje obrve kad opteretis auto strugace 100%

i zadnje ako ne spustis bas drobo auto,, nece valjati:D
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
po meni 16ke bez dubokuh branika nisu dobitna kombinacija.
zadnji lezajevi ce vise trpiti,, kao i standardno na dvici kugle krajneci,,ali
ti dijelovi su bagatela tako da zbog toga ja ne bi nikada odustao od felgi,,
3 problem su zadnje obrve kad opteretis auto strugace 100%

i zadnje ako ne spustis bas drobo auto,, nece valjati:D



drug, tvoj ukus treba proucavati ;)
Afbeelding055_104124.JPG
 
evo kako je to kod mene bilo na bivšem golfu brock b1 prednje 7.5 zadnje 9x16 et 15 polian falc gume su bile 195 45 16 prednje i zadnje 215 40 16 vozio sam 3 godine bez problema jedina je mana pozadi češće treba mjenjat lezajeve brzo odu na 9 jota veće opterećenje sa ostalim nisam imao nikad problema naprijed....i jedna vrlo bitna napomena bez dobrih gevindi i širenja tj rezanja zadnjih rubova felgu je tesko stavit da nestruze to se mora obavezno odradit da ne struze.....
ostalo je sve ok tko kaze da felge uniste auto lažeeeeeeeee ko ćuko :cool:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


i kani se drugih priča gledaj sta tebi paše neradis auto za druge već za sebe
 
Top