brava ili prijedlog

brava ili prijedlog

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Imao sam udes prije par mjeseci, likos mi je napravio auto al nemam brave na gepeku :D imam samo rupu! Gdje mogu naci, ako netko zna, bravu od gepeka za Opel Tigru, osim u ovlastenim Opelovim servisima! a tamo ide preko narudzbe....a malo je i poskupo!
Gledao sam po nekim otpadima u okolini Sarajeva nema nista tako slicno! pokusao sam s drugim bravama al neide :D

Isto tako ako nema nista od brave, gdje, kako i koliko bi me izaslo da se uradi clean verzija gepeka! da se ta rupa zatvori, i provede sajla! neki drugi mehanizam da se napravi! ovako me strasno bode u oci ova rupcaga!

Unaprijed hvala
 
Super Moderator
izgleda da ti je isplativije uradit clean look i nekako sajlom to izvest
eno u jarana je tako izvedeno al fabricki tako da se na dugme otvara gepek ne preko sajle
al i to ti je poskupo ja mislim kako god skontas
 
Član
ako je tako prije bi uradio clean look ako je u ovlastenim poskupo, u mene na bravu je fabricki rucica i sajla za otvaranje gepeka, ja mislim da to nije tesko uraditi.. obavezno clean look u toj situaciji:D:cool:
 
Član
hvala momci!
I mene nesto vuce na clean look gepeka, da je zacepim! a i izgledom ce biti ljepsa!
eh sad ko bi mogao to da uradi, al kako treba, imal ko kakvog limara da bi to znao sve ukopcat' kako treba, i sajlu i rucicu i rupu! nemora bit u Sarajevu moze i u okolici!
svaki prijedlog dolazi u obzir!
 
Član
ako je brava na Tigri ista kao kod Corse B, onda mislim da mozes staviti motoric od centralne brave i spojiti tako da kad pritisnes taster,motor otvori gepek.
treba ti motoric koji podnosi vece opterecenje.
to je moje misljenje, al mislim da bi ti bolje objasnio(mozda i uradio) Liga ili Emirex, jer vidim da se oni bave tim.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top