Brabus Mercedes CLS

Brabus Mercedes CLS

Član
Brabus%20CLS%201111.jpg


Brabus je objavio prvi set fotografija doterane verzije nove generacije Mercedesa CLS, ali nije saopštio nikakve tehničke detalje.

Ipak, očekuje se da Brabus CLS pored kompleta novih točkova (od 19 i 20 inča) i modifikovanog ogibljenja dobije i pojačane motore, jače kočnice, dorađeni enterijer, a kasnije i aero body paket.

Brabus%20CLS%2011.jpg


Brabus CLS bi premijeru trebalo da ima početkom marta na Salonu automobila u Ženevi, a do tada će biti poznati i konkretniji detalji.

Brabus%20CLS%20111.jpg


Brabus%20CLS%201.jpg
 
OggyBoy je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
sve je super osim stopova i inace zadnjeg kraja
kao da se pozurivali da bude sto prije gotov :D

Pogledaj moj avatar :cool:

vidim mu guzicu :D mocna je svijetli u mraku :icon_biggrin:

da je samo malo ostriji prelaz uradjen onako ko u s klase bio bi strava dobar ;)

Nije auto uopšte u stilu oštrih prelaza.;)

nisam ni rekao da jest sa ostrim prelazima nego sam rekao da bi ljepsi malo bio kad bi stope imali ostriji prelaz ;) ali opet je predobar ;)
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
sve je super osim stopova i inace zadnjeg kraja
kao da se pozurivali da bude sto prije gotov :D

Pogledaj moj avatar :cool:

vidim mu guzicu :D mocna je svijetli u mraku :icon_biggrin:

da je samo malo ostriji prelaz uradjen onako ko u s klase bio bi strava dobar ;)

Nije auto uopšte u stilu oštrih prelaza.;)

nisam ni rekao da jest sa ostrim prelazima nego sam rekao da bi ljepsi malo bio kad bi stope imali ostriji prelaz ;) ali opet je predobar ;)

Pa to ti i kažem, auto NIJE u stilu oštrih prelaza, već je sav nekako elegantan i mekan, tako da mu ne bi stajale oštre linije na stopkama.;)
 
OggyBoy je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
Pogledaj moj avatar :cool:

vidim mu guzicu :D mocna je svijetli u mraku :icon_biggrin:

da je samo malo ostriji prelaz uradjen onako ko u s klase bio bi strava dobar ;)

Nije auto uopšte u stilu oštrih prelaza.;)

nisam ni rekao da jest sa ostrim prelazima nego sam rekao da bi ljepsi malo bio kad bi stope imali ostriji prelaz ;) ali opet je predobar ;)

Pa to ti i kažem, auto NIJE u stilu oštrih prelaza, već je sav nekako elegantan i mekan, tako da mu ne bi stajale oštre linije na stopkama.;)

;)

razumijemo se a sto i da se prepiremo kad znamo da je extra, necemo ga vozat :D ne sikiraj se :lol::lol::lol:

ako gakupis to je drugo :icon_biggrin:

P.S to sto sam rekao za stopove je moje misljenje koje se moze zanemarit :123:
 
Top