Bosch pumpa Audi 80 b3

Bosch pumpa Audi 80 b3

Postovani.,vozim audi 80 b3 1.6 tdi 59kw 1990god. kad sam ga kupio kupio sam ga sa pokvarenom turbinom.precizniji da budem vozio sam ga bez turbine do skoro,u medjuvremenu kupio turbinu ispravnu naravno ubacio je i oseca se razlika ne bas neka ali se oseca.U medjuvremenu mi je procurela bos pumpa.pocela da pisa evro dizel poslao je na remont u ovlascen servis.vretili su mi je postavio je na auto ali imam problem.sve je ok auto pali ali se mnogo tiho cuje .maltene ko benzinac.a ne vuce bas nesto preterano.trecom uzbrdo.pumpa je dosta nagnuta ka motoru.interesuje me da li treba tako da stoji ili treba da se udalji od motora(rotira)Nemam onaj instrument pomocu kojeg se precizno pomera pumpa,steluje to pred paljenje,nego na osecaj.hocu da mi auto ide.xD Napominjem da se mnogo tiho cuje za dizelasa. Potreban mi je savet i iskustvo.Da naglasim.,motor je dobar,pumpa takodje.
unapred zahvalan
NB.
 
Poslednja izmena:
Trebalo bi da je obrnuto,ako ti je pumpa gurnuta prema motoru onda bi grublje radio a ne kao kako ti kazes,otjeraj nekom nek ti zakrene pumpu pa vidi sta ce se desiti,a moze se desit da su je na servisu puno zavrnuli pa nema dovoljno nafte,ima li dima kad ga turiras....
 
Top