bobina 2.0 16v 9a

bobina 2.0 16v 9a

Član
e vako treba mi pomoc jedna ko ima 9a motor zanima me kakva bobina ide za taj motor jel stanradrna ko na recimo kr motoru radi se ko cooradu taj je motor unutra prije je bio g60 pa je ubacen motor i instalacija komplet 9a ima obicna bobina ko na kr motoru al nema instalacije za tu bobinu nema modula samo imaju dzekovi siroki veliki e sad me zanima dal na tim motorima postoji bobina ko na golfu 3 2.0 gti 8v ona kockasta posto nema izalza za obicu bobinu ni pratece instalacije pa bih molio nekog ko malo bolje poznaje taj motor da mi objasni jer nisam imo dodira sa tim motorom nikad hvala unaprijed :icon_smile:
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Dode ti standardana bobina kao i na kr-u i ostalim motorima.sigurno ste negdje zabucali instalaciju.

ma nema majstore nista kazem ti imaju dzekovi sa strane dje treba biti bobina oni sirkoki ko na trojci niti ima modula nista instalacija je komplet ubacena izvadjena i ubacena u korada zajedno sve al to nema jer moful bude na kopijuteru al tamo ga nema uopsre niti jhe kad bio pa sad neznam sta da radim sa tim -..-
 
Top