BMW X6M Vörsteiner

BMW X6M Vörsteiner

Član
20101205034242_photo_0.jpg


Tjunerska kompanija Vörsteiner ulepšala je BMW X6 M. Bavarac je dobio specijalni bodykit, nove točkove i... to je sve. Optički paket čine četiri dela: prednji spojler od kompozita CFRP, hauba sa ventilacionim otvorima, karbonski difuzor i diskretan spojler na vratima prtljažnika...


U ponudi se dva različita dizajna felni, prečnika 22 inča, na koje su montirani pneumatici marke Pirelli. Ostali parametri nisu unapređeni.


20101205034242_photo_2.jpg


BMW X6M Vörsteiner i dalje pokreće V8 4.4 Bi-turbo motor, koji razvija 555 konjskih snaga pri 6.000 o/min i 680 Nm, u rasponu obrtaja od 1.500 do 5.650 o/min. Iz mesta do "stotke", BMW X6M Vörsteiner stiže za samo 4,7 sekundi i razvija maksimalnu brzinu od 250 km/h.
 
Član
Jbg, nikad ga ne bih kupio i da imam pare, ali dobar za kurvanja. Pice vole ova govna, pa mi ne bi mnogo smetao.:cool:
 
@ Ljuboje, Vernes i Sub : potpuno se slažem, iako za ovaj "prototip" imam još neke riječi nadodati ali ispao bih krajnje neodgojen i nekulturan, pa preskačem to... :D :icon_smile:

@Oggy: ja bi radje ostao suva kur.a nego u ovome lovio piice... :D :lol:
Ima puuuuuno ljepših automobila za te stvari ;)
 
Član
Porschefan je napisao(la):
@ Ljuboje, Vernes i Sub : potpuno se slažem, iako za ovaj "prototip" imam još neke riječi nadodati ali ispao bih krajnje neodgojen i nekulturan, pa preskačem to... :D :icon_smile:

@Oggy: ja bi radje ostao suva kur.a nego u ovome lovio piice... :D :lol:
Ima puuuuuno ljepših automobila za te stvari ;)

Nikad nisam i neću loviti pice na auto, ali mi ne bi smetalo. To je poenta.:cool:
 
Član
on je pojava,velik,masivan...to sve stoji...
ali kupe terenac!?
dok sam ziv,necu ga prihvatiti kao auto...
to je kao cevapi u lepini ,ali umjesto kecapa, dzem od malina...
 
Član
ljuboje je napisao(la):
on je pojava,velik,masivan...to sve stoji...
ali kupe terenac!?
dok sam ziv,necu ga prihvatiti kao auto...
to je kao cevapi u lepini ,ali umjesto kecapa, dzem od malina...

Ćevapi bez luka nisu ćevapi.:D
 
Top