BMW M6 (F13)

BMW M6 (F13)

Član
14-bmw-m6-2.jpg


Na internetu su se pojavili novе računarom generisane ilustracije budućeg BMW-a M6 (F13), a potpisuje ih ''Duron Automotive Art'' iz Njemačke. Inspirisan novim BMW-om M5 model M6 bi trebao dobiti ...

....prednji odbojnik sličan onome na modelu M5, te potpuno novi zadnji odbojnik i već sada tradicionalnim ispušnim sistemom sa četiri zavšetka i integrisanim difuzorom u odbojniku.

Ispod haube bi se trebao naći identičan motor kao u modelu M5, samo što će snaga biti povećana na 600KS (ima li ko da mu se ovo ne sviđa??). Snaga će se prenositi na zadnje točkove, a predviđanja govore da bi ubrzanje 0-100 km/h trebalo iznositi manje od 4 sekunde, dok će najveća brzina biti preko 300 km/h (sa opcionim ''M drivers'' paketom, serijski elektronski ograničena na 250 km/h).

Premijera na ženevskom sajmu 2012. godine.

14-bmw-m6-1.jpg



Izvor AutoMotoSvijet:
http://www.automotosvijet.com/noviteti-automobili-motocikli/automobili-noviteti-nepotvrdjeno/5635-bmw-m6-f13
 
ma koliko izgledao neobican na slici uzivo je druga prica ja sam vidio ovu sesticu samo nije M ma pojava :icon_smile: a dok sam ga gledao po netu imao sam drugo misljenje
 
Član
Isti dojam imam kao i kod novog CLSa--- znači prvi primjerci su bili za anale autoindustrije, dok su ovi drugi nekako..... Mislim sigurno će biti pojava na cesti, ali nisu mi još sjeli...
 
Član
Ja sam u Bijeljini vidio crni cabrio, auto je uzivo da se saseres koliko je dobar a ovaj ce biti jos bolji sigurno.
 
Top