BMW 760li VS Mercedes S63 AMG

BMW 760li VS Mercedes S63 AMG

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jedan strasan video ...

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/ZeZOed31owc&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/ZeZOed31owc&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>

Ostao sam bez texta... BMW Forever:123:
 
Član
odavno nisam gledao ljepsi video...Trebali su stavit S600 no jasno je koliko je BMW prerasto performanse S klase.:cool: Nek se ne ljute fanovi Merca...:icon_twisted:
 
Član
Ima jedna stvar, da je ovo najbrza BMW sedmica, a Mercedes ima i jos jacu S-klasu S65 AMG :icon_biggrin:

Inace sam mnogo veci fan BMW-a nego Mercedesa, al u ovoj klasi, Mercedes mi je nekako "pojam" auta...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Ima jedna stvar, da je ovo najbrza BMW sedmica, a Mercedes ima i jos jacu S-klasu S65 AMG :icon_biggrin:

Inace sam mnogo veci fan BMW-a nego Mercedesa, al u ovoj klasi, Mercedes mi je nekako "pojam" auta...

Ima i jedna stvar da se BMW dvoumi jos da izda i M verziju svoje serije 7. :icon_twisted:
 
Početnik
VR6Boki je napisao(la):
Ima jedna stvar, da je ovo najbrza BMW sedmica, a Mercedes ima i jos jacu S-klasu S65 AMG :icon_biggrin:

Inace sam mnogo veci fan BMW-a nego Mercedesa, al u ovoj klasi, Mercedes mi je nekako "pojam" auta...

tooooooooooooo BOKIIIIIIIIIIII:smajli04:
 
Nelle_G je napisao(la):
odavno nisam gledao ljepsi video...Trebali su stavit S600 no jasno je koliko je BMW prerasto performanse S klase.:cool: Nek se ne ljute fanovi Merca...:icon_twisted:

V12 bi-turbo S65 AMG , njega nece dobiti nikad :icon_smile:

S63 ti ima oko 525KS a S65 612 KS i j*enih 1000Nm :D

e da , ovo je najjaca bmw 7 :D
 
Član
Pa de ljudi sta stavljate neke AMG tamo ...
Test bi jos vise dokazao superiornost BMW-a da je u pitanju bio S600L bas kao i njegov protivnik 760Li;):icon_twisted::icon_twisted:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top