Bmw 318 tds 1996 iskustva?

Bmw 318 tds 1996 iskustva?

Član
da li je neko imao iskustvo sa ovim motorom 318 tds u BmW 3 compact 1996 godiste jel se pokazao dobro jel skupo odrzavanje...:icon_question:
 
Član
od problema ima jedino pumpe goriva koje znaju zajebavati i nevoli stalne turaze u visoke okrtaje ode glava u qrac brzo.
a sta se tice ostalog potrosnja nikakva cca 6 litara , od brzine nemas sta traziti sa tim motorom ali zato potrosnja nula bodova. ovjes je jeftin i kvalitetan , prednji je skoro pa indentican ko na ostalim e36icama a zadnji pase i sa kockice tako da ti to moze puno pomoci .
a uostalom BMW je to nemoze da nevalja pogotovo ako je prethodni vlasnik drzao do auta.
 
Član
To je fino cuti uglavnom pozitivna su misljenja a kako da je motor 1.7 66 kw:icon_question:
 
Član
eto tako :) najslabiji dizel sta je bmw napravio hehe
ali sasvim dovoljno da vuce laganu sasiju od compacta
 

MTR

Član
ima ga moj komsija , do sad je stuko 4 milje u popravke , te pumpa jedna , te druga , pa otisle dizne , pa reparacija bosh pumpe , pa u zimu vergla verga nece da upali , slepo sam ga 100 puta , pa od tog slepanja sad nesto u mjenjacu mu struze , hoj mako ja groba od auta
 
Član
MTR je napisao(la):
ima ga moj komsija , do sad je stuko 4 milje u popravke , te pumpa jedna , te druga , pa otisle dizne , pa reparacija bosh pumpe , pa u zimu vergla verga nece da upali , slepo sam ga 100 puta , pa od tog slepanja sad nesto u mjenjacu mu struze , hoj mako ja groba od auta

Jel pricamo o istom autu:icon_question:
Okudi ga brate ti pravo:icon_rolleyes:
 
Član
sve ti zavisi od predhodnog vlasnika... auto k'o auto ako je odrzavano je odlicno, slabo ali mali potrosac ;)
 

MTR

Član
PyToN je napisao(la):
MTR je napisao(la):
ima ga moj komsija , do sad je stuko 4 milje u popravke , te pumpa jedna , te druga , pa otisle dizne , pa reparacija bosh pumpe , pa u zimu vergla verga nece da upali , slepo sam ga 100 puta , pa od tog slepanja sad nesto u mjenjacu mu struze , hoj mako ja groba od auta

Jel pricamo o istom autu:icon_question:
Okudi ga brate ti pravo:icon_rolleyes:

pricam o motoru , kod njega je normalni sa 4 vrata , al ga brate jebe do bola , stalno se nesto kvari
 
Top