bmw 3.0

bmw 3.0

znaci pitanju je bmw serija od 2004 godine 5 3.0 TDI zanima me sve o njemu sto znate kako se pokazao u svmeu motor luksuz limarija oprema greske i tako to ;)
po meni na izgled extra auto al kao i svako ima svoje mane....
nesvidja mi se izlaz auspuha sto su mali otvori onih cijevi al to nije veliki problem jer se moze nadograditi i sto ih neprave quatro!!!
 
Član
RE: bmw 3.0 TDI

Joj, bmw 3.0 tdi:icon_eek: Bmw quattro :icon_eek:

3.0 d, imaš u ponudi x pogon koji je 4x4.

Odličan motor

p.s. nije mi jasno kako si u ovako malom postu uspio iznijeti toliko pogrešnih podataka
 
RE: bmw 3.0 TDI

ZELA GTI je napisao(la):
Joj, bmw 3.0 tdi:icon_eek: Bmw quattro :icon_eek:

3.0 d, imaš u ponudi x pogon koji je 4x4.

Odličan motor

znaci zaboravio sam staviti da je srija od 2004 godine pa eto editovao sam znaci taj bmw ima 4X4? ja to jos nisam vidio jel isto izgleda kao onaj samo je 4X4?
 
Član
RE: bmw 3.0 TDI

de se skontaj malo, umij se hladnom vodom... prvo si fulao podforum prilicno ..jer ocito trazis informacije, savjete:)
pitanja su ti 'vauuu':icon_eek:

sta ti ovo znaci
''nesvidja mi se izlaz auspuha sto su mali otvori onih cijevi al to nije veliki problem jer se moze nadograditi i sto ih neprave quatro!!! '

zaebavas definitivno:)

a znam o tom autu mnogo toga no necu nista ti reci ne znas se ponasati, selo ti u glavi;)
 
RE: bmw 3.0 TDI

AnDel je napisao(la):
de se skontaj malo, umij se hladnom vodom... prvo si fulao podforum prilicno ..jer ocito trazis informacije, savjete:)
pitanja su ti 'vauuu':icon_eek:

sta ti ovo znaci
''nesvidja mi se izlaz auspuha sto su mali otvori onih cijevi al to nije veliki problem jer se moze nadograditi i sto ih neprave quatro!!! '

zaebavas definitivno:)

a znam o tom autu mnogo toga no necu nista ti reci ne znas se ponasati, selo ti u glavi;)
nezz sta je lose u toj recenici mislio sam da mi se nesvidja sto taj problem sa tim cijevima nisu rijesili automatski da ljepse izgleda jer obim cijevi na ispuhu neodgovara prema velicini auta i snagi koju posjeduje..... al dobro je pa se to ipak moze rijesiti ;) ajd necemo se vise raspravljati eto ti si pametan :icon_mad:
 
RE: bmw 3.0 TDI

Prvo dugujes izvinjenje BMW fanovima, jer si spomenuo naveo da je BMW 3.0 TDI, to ne smijes mijesati, TDI ne moze ni primirisati BMW-ovom dizelu, ali to ces shvatiti i sam ako uzmes auto ;)

Taj BMW ti je auto bez mane, sa awd pogonom je jos bolji, a za taj motor se nema sta pricati.

http://www.auti.hr/automobili/oglas-717500/

Samo je ovaj novije godiste pa i skuplji, ali ima ih i iz 2004 sa awd pogonom, tj. 530xd ;)
 
Član
RE: bmw 3.0 TDI

GTi_Freak je napisao(la):
zakljucak je: nije za tebe ;)

:lol::lol::lol:

Jao sto ste bRezobrazni, pa momak hoce bmw-a, sta fali sto jos ne zna nista o njemu, bitna je zelja i pare... ;-)

Ja ne znam nesto puno o ovom autu, nisam fan bmw-a, ali u odnosu na tebe, kao da sam ih vozio 16 do sada. Uglavnom nisu to losa kolica, postoji naravno pogon i na sva 4 tocka, sto se zove x-drive - 530xd, on je puno rijedji u prodaji i poprilicno skuplji od obicnog. Po pricama koje sam cuo, trose nesto manje od audija, jer su skoro svi sa pogonom na zadnje tockove, idu bruka dobro i sve u svemu nisu losa auta, pogotovo ako uzmes m paket opreme. Ali ako se bojis da ces pogrijesiti izborom ovog auta, uzmi 535xd, tu neces ni po cemu pogrijesiti, samo sto ces morati iskesirati para ko za dva obicna 530d...:lol:
P.S.
A da ti kupis ipak audija a6 3.0 TDI, on je quattro i nemas frke...;)
 
RE: bmw 3.0 TDI

joj pa ja sam na ovom forumu sto godina, za razliku od nekih balavaca koji su se tek ukljucili...i ne mogu da vjerujem kakvih ljudi ima...nekad je cilj foruma bio edukacija i pomoc na temu automobila...a vi momka napadate odma sto ej za bmw-a napiso tdi i sto je napiso quattro...a vi ste sveznalice...ispravite cojka i gotovo...nek nauci...

a sto se tice bmw-a...vozio sam ga na duze staze...2008 godina 530d...231KS cini mi se...za vecinu ljudi na ovom forumu (uzevsi u obzir sta vozaju trenutno) ovih 231konj je i previse...auto udara u ledja u svakom trenutku...ovaj sto sam ja vozo je automatik, pa treba malo vremena da "skonta" kick-down, al opet je puno brza reakcija nego mercedes recimo...sto se tice lezanja tvrd je i dosta stabilan (18ke su ljetne, a 17ke zimske), ali je prema mom ukusu i dalje dosta izolovan od ceste (slabo ima povratnih informacija)...snaga i izolovanost smrtna kombinacija...nevjerovatno je kako se cojk zanese i kako lako nabere po bosni na otvorenoj cesti 130-140km/h....znaci moras pazit itekako...luksuz je na nivou nema sta...samo eto sto ja sport stavljam prije luksuza...vanjski izgled je po meni uvijek bio los...od kako se pocela proizvodit ova petica meni se nikad nije svidjala (isto ko ni sedmica)...prednja svjetla pogotovo su nakaradna skroz za jednu limuzinu...uz M vec idu...dosta detalja na autu su sportski i ne idu uz eleganciju neku, ali na M odgovaraju...i inace m paket opreme na dizelu je meni uvijek bio glupost..bilo koji sportski apket na obicnom modelu...meni to dodje nesto ko kad stave remus na golfa od 70KS, pa grmi a ne ide...
 
RE: bmw 3.0 TDI

technoGeek je napisao(la):
Prvo dugujes izvinjenje BMW fanovima, jer si spomenuo naveo da je BMW 3.0 TDI, to ne smijes mijesati, TDI ne moze ni primirisati BMW-ovom dizelu, ali to ces shvatiti i sam ako uzmes auto ;)

Taj BMW ti je auto bez mane, sa awd pogonom je jos bolji, a za taj motor se nema sta pricati.

http://www.auti.hr/automobili/oglas-717500/

Samo je ovaj novije godiste pa i skuplji, ali ima ih i iz 2004 sa awd pogonom, tj. 530xd ;)

de mi objasni ovu recenicu: Prvo dugujes izvinjenje BMW fanovima, jer si spomenuo naveo da je BMW 3.0 TDI, to ne smijes mijesati, TDI ne moze ni primirisati BMW-ovom dizelu, ali to ces shvatiti i sam ako uzmes
jel to bmw nema dizel motor ?
 
RE: bmw 3.0 TDI

cogent_boy je napisao(la):
de mi objasni ovu recenicu: Prvo dugujes izvinjenje BMW fanovima, jer si spomenuo naveo da je BMW 3.0 TDI, to ne smijes mijesati, TDI ne moze ni primirisati BMW-ovom dizelu, ali to ces shvatiti i sam ako uzmes
jel to bmw nema dizel motor ?

Ne radi ti se o tome, BMW ima odlične dizel motore, nego stvar je u tome što se na automobilskom forumu očekuje od članova da barem barataju ispravnim tehničkim riječnikom, ako se već nema praktičnog znanja:

znači ovako : BMW sa oznakom d se ne naziva TDI, a xd nije TDI Quattro, nitko nema ništa protiv tvoga pitanja o BMW-u nego samo je riječ o pogrešnim nazivima.... ;)
 
RE: bmw 3.0 TDI

Porschefan je napisao(la):
cogent_boy je napisao(la):
de mi objasni ovu recenicu: Prvo dugujes izvinjenje BMW fanovima, jer si spomenuo naveo da je BMW 3.0 TDI, to ne smijes mijesati, TDI ne moze ni primirisati BMW-ovom dizelu, ali to ces shvatiti i sam ako uzmes
jel to bmw nema dizel motor ?

Ne radi ti se o tome, BMW ima odlične dizel motore, nego stvar je u tome što se na automobilskom forumu očekuje od članova da barem barataju ispravnim tehničkim riječnikom, ako se već nema praktičnog znanja:

znači ovako : BMW sa oznakom d se ne naziva TDI, a xd nije TDI Quattro, nitko nema ništa protiv tvoga pitanja o BMW-u nego samo je riječ o pogrešnim nazivima.... ;)

pa kakav je do 3.0d jel taj dizel nema turbinu ako nema sta ima umjesto nje i kako radi ili samo nema oznaku tdi?
 
RE: bmw 3.0 TDI

cogent_boy je napisao(la):
Porschefan je napisao(la):
cogent_boy je napisao(la):
de mi objasni ovu recenicu: Prvo dugujes izvinjenje BMW fanovima, jer si spomenuo naveo da je BMW 3.0 TDI, to ne smijes mijesati, TDI ne moze ni primirisati BMW-ovom dizelu, ali to ces shvatiti i sam ako uzmes
jel to bmw nema dizel motor ?

Ne radi ti se o tome, BMW ima odlične dizel motore, nego stvar je u tome što se na automobilskom forumu očekuje od članova da barem barataju ispravnim tehničkim riječnikom, ako se već nema praktičnog znanja:

znači ovako : BMW sa oznakom d se ne naziva TDI, a xd nije TDI Quattro, nitko nema ništa protiv tvoga pitanja o BMW-u nego samo je riječ o pogrešnim nazivima.... ;)

pa kakav je do 3.0d jel taj dizel nema turbinu ako nema sta ima umjesto nje i kako radi ili samo nema oznaku tdi?

Nema danas skoro ni jednog auta a da nije turbo dizel. Stvar je u tome kako proizvodjaci oznacavaju svoje turbo dizele, kod BMW-a je jednostavno oznaka "d", bez obzira sto nema "t" ispred, to je turbo dizel, jer toliko auto bez turbine bi bilo kanta. To sam htio reci ;)
 
Top