Biturbo motor

Biturbo motor

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
znači to je motor sa dva turbo punjača,sad me zanima dali se to može ugraditi u 1.9 tdi motor
 
Član
neisplativo ubacivanje jer ako ubacis 2 onda moraju biti low-pressure turbine ( nema smisla ) jer motor nece u stock izdanju podnijeti opterecenja, a ako hoces dvije valjane turbine onda se nabere tu izmjena i para samo tako....ako hoces vec cunirat motor ostaj na jednoj turbini, samo pravi upgrade ;) sad koliko kako i sta sve zavisi od tebe koliku njokazu zelis, i koliko hoces para da skrsis :cool:
 
Član
pozdrav svima na forumu,imam 17 god i već razmišljam koje ću aute voziti, zanimaju me tuning auti još neznam kojeg ću kupiti sviđa mi se od modela calibra,golf 3 i mazda rx8,veselim se druženju sa Vama.registrirao sam se da čujem vaša mišljenja

:icon_rolleyes:
 
Član
Ajd brišite ovakve teme. Klinci bez vozačke i auta se raspituju o bjesnim mašinama i tuniranju o kojem nemaju blage veze:icon_rolleyes:
 
Član
i ja bi quatrro turbo, ali mogu uzeti samo onaj kvatro ledo sladoled :D :D

ali dvojba golf 3 i mazda rx8.....
 
Član
prvo brate polozi pa kupi golfa 2 1,6 d, pa onda reci sta te zanima:D
bi turbo pogledaj malo na yt zasad :)
 
Član
hehe da je to staviti turbinu jos jednu pa haj heheehe... gdje je remapiranje procesora gdje usisna grana itd. Sad nek se odluci dali bi on biturbo ili twin turbo stavio :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top