Bihac 1 i 2 august

Bihac 1 i 2 august

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ev mene zanima sad koliko sa foruma dolazi auta koja ce biti na S.R-u u Bihacu???

Znam da je prosle godine bio bijeli Fiat Punto HGT bio je MAdzidov BMW,honda crx crvena...bilo je njih jos al nikako da se sjetim....:icon_smile:

Od lokalaca po mome saznanju bice zanimljivih autica.......jedan od njih je ako se ne predomisli Isuzu sport rodeo 3,2 V6 205hp Dzip je ali vrijedi pokusat hehe...1600kila i nije puno za njega.........
 
Član
renault_fan je napisao(la):
Ev mene zanima sad koliko sa foruma dolazi auta koja ce biti na S.R-u u Bihacu???

Znam da je prosle godine bio bijeli Fiat Punto HGT bio je MAdzidov BMW,honda crx crvena...bilo je njih jos al nikako da se sjetim....:icon_smile:

Od lokalaca po mome saznanju bice zanimljivih autica.......jedan od njih je ako se ne predomisli Isuzu sport rodeo 3,2 V6 205hp Dzip je ali vrijedi pokusat hehe...1600kila i nije puno za njega.........

taj Isuzu ako se prijavi moze se samo osramotit jer sam se ja licno za nekoliko puta sa njim poganjao dok sam jos astru vozio i to je bilo smijesno kako sam ga prelazio ali on i dalje misli da ima auto koje ide
 
Član
budo-opc je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
Ev mene zanima sad koliko sa foruma dolazi auta koja ce biti na S.R-u u Bihacu???

Znam da je prosle godine bio bijeli Fiat Punto HGT bio je MAdzidov BMW,honda crx crvena...bilo je njih jos al nikako da se sjetim....:icon_smile:

Od lokalaca po mome saznanju bice zanimljivih autica.......jedan od njih je ako se ne predomisli Isuzu sport rodeo 3,2 V6 205hp Dzip je ali vrijedi pokusat hehe...1600kila i nije puno za njega.........

taj Isuzu ako se prijavi moze se samo osramotit jer sam se ja licno za nekoliko puta sa njim poganjao dok sam jos astru vozio i to je bilo smijesno kako sam ga prelazio ali on i dalje misli da ima auto koje ide

Svako ima pravo da se prijavi i ništa niej sramota... konsultuj se sa googleom i vidiš svako fabričko auto koje vrijeme na 402 metra ima.. i svak vozi za svoj ćeif ;)

Ali sugurno to auto nije jedno od onih koji će oduševit gledaoce, jer će ga naprati svaki prijavljeni golf, od serije I do serije IV ;)
 
201m
A Budo to sam i ja rekao da ce se osramotiti,jer oni neke stvari bas zamisljaju Boze Sacuvaj.. Kad je Dzip mogao nesto..Al nije bio na SR pa nezna kako to ide..
 

IGY

Član
znaci da ne bude zabune
tema ide na lock da se ne bi prepiralo dalje
i jos jednom da ponovimo
Bihac se odgadza ove godine
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top