bi henon h4 8000k PROBLEM?

bi henon h4 8000k PROBLEM?

Član
imam problem sa mojim bi xenonima na autu, do juce sve bilo ok, medjutim jutros odem u grad kad mi drug govori ne radi ti jedna sijalica, ja mislio crkla, ajde nema veze, otiso uzo drugu kog druga u auto dijelovima stavim je upali se bljecka i ugasi se, a ova druga normalno sve, i iz balasta se cuje neko zujanje, ja mislio da je do njega stavim ovu sijalicu na onu stranu, a ovu ovamo ista stvar, samobljecne i ugasi se, sta moze biti, je li neko imao slican problem?;)
 
Član
hm..a pokusaj zamjenit mjestaa balastima? lijevi na desnu stranu i obratno? . ili skini to sve pa probaj mozda da direkt na aku spojis i probas?, mozdaa u instalaciji ima neki problem? iskopcaj to sve pa unimerom ispitaj ? a ?
 
Član
adams je napisao(la):
hm..a pokusaj zamjenit mjestaa balastima? lijevi na desnu stranu i obratno? . ili skini to sve pa probaj mozda da direkt na aku spojis i probas?, mozdaa u instalaciji ima neki problem? iskopcaj to sve pa unimerom ispitaj ? a ?

e ne znam brate ali strasnoi, mijenjo sam instalaciju prije mjesec-dva i radili sve normalno do juce, znaci desna strana nije radila, ja skopcam lijevu sijalicu na desnu stranu radi, ovu na lijevu nece, donesem novu sijalicu ista stvar, nzm koji mu je *****
 
Član
adams je napisao(la):
jbg onda si peh neda ti se..kad budes raspolozen provjeri ti ipak zice

skinucu komplet sve pa provjerit, i da zaboravio sam da naglasim da mi je bio riknuo osigurac od dugod svijetla lijeve strane, to sam skonto kad sam stavljo obicne sijalice, ima li to neke veze...:icon_question:
 
Član
zamjenio balast i sijalicu, rade kratka ali duga nece, kad ablendujem na duga ugase se skroz, i stalno mi crkava osigurac od dugih na tabli s osiguracima sta moze bit?:icon_question:
 
Isto mislim da ti je do instalacije xenona i da ti pravi negdje kratki spoj pa ti stalno osigurac crkava :icon_confused:
 
crna kutijca na instalaciji od xenona sigurno ti je vode uslo i tu ti pravi spoj ili nema dobar kontakt otvori tu kutijcu pa vidi sta je unutra mozda ima i kakvih Zmijskih ociju a mozda nadjes i zlata ko zna :lol:
šalu na stranu ali provjeri to do nje je 100% ako je ne osposobis kupi sebi drugu instalaciju i provjeri i džek od instalacije na autu mozda ti je i na njemu problem ;)
 
Član
isto mi se desavalo i prije, crkla mi duga, kupim novu instalaciju i stavim i opet nakom 3 mjeseca isto rade duga kratka nece... :icon_question:
 
Top