BH tuning forum se gasi 01.01.2009

BH tuning forum se gasi 01.01.2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
Kako su svi pa cak i ja zaboravili da je 27.12.2008 godine navrsilo pune dvije godine rada foruma. Za ove dvije godine dosta se toga proslo spamanja i svega, nadam se da ce tako i ostati jer trenutno ovaj forum je najjaci na ovim prostorima pa cak i sire, sa preko 5000 clanova
Sretno u novoj 2009 sezoni spamanja

P.S. a da naslov :icon_question: da se malo prepadnete na pocetku :lol::lol::lol:
 
Administrator
haj kad si vec uranio da se i ja pridruzim cestitkama

Sretno u novoj 2009 sezoni al sa malo manje off topica
 
ajd nek nam je sretno,a spam ,neka ga,sta bi bili bez spama i da,znam jedan forum koji je striktan po tom pitanju i znate sta,uzas je dosadan forum.:cool:
 
Član
ako moze prijedlog da se napravi kakav novi pravilnik vezano za forum i da se taj fini pravilnik posalje na PM svim clanovima foruma (i da to vazi za sve clanove podjednako :icon_rolleyes:) .... naravno pridruzujem se cestitkama ....
 
Član
Par kratkih rijeci...nisam dugo clan ovog foruma al i za kratko vrijeme se mogu prepoznati svi atributi istog...ni u jednom trenutku nije dosadno i uvijek se moze naci nesto da vas zaokupi u monotonim trenutcima...odlicna grupa ljudi i na bolje virtualne frendove nisam naletio do sad:icon_biggrin:...stoga zelim nam jos dosta godina druzenja i sve najbolje u 2009 godini...Sretno;)
 
Legend
bude uvijek malo problemcica i svega ,....al su spameri na okupu "vecinom" hehhe

cestitke adminima , a i da mi ostali budemo jos dugo tu i da se druzimo kao do sad ;)


P.S......evo je JOS JE CITAVA
ra4xew.jpg
 
Član
Sretna nova svim clanovima foruma najljepse zelje svima i puno srece svim takmicarim u sezoni 09. Jedan predlog za urednike foruma ako je moguce u BH Tuning Garazi poredati auta po marki automobila radi lakseg pregleda naprimer svi golfovi u odijel za VW svi audi u odjel za audi svi fiati u odjel za fiate itd tako bi bio laksi pregled i oni koji malo redje obnavljaju teme dobili bi vise prostora ovako za 7 dana sa prve stranice dodjes do 5 eto to je moj predlog urednicima pa ako se moze odradit mislim da bi bilo korisno i lakse za pregled pooozzz svima
 
Legend
Gajs-gt je napisao(la):
Sretna nova svim clanovima foruma najljepse zelje svima i puno srece svim takmicarim u sezoni 09. Jedan predlog za urednike foruma ako je moguce u BH Tuning Garazi poredati auta po marki automobila radi lakseg pregleda naprimer svi golfovi u odijel za VW svi audi u odjel za audi svi fiati u odjel za fiate itd tako bi bio laksi pregled i oni koji malo redje obnavljaju teme dobili bi vise prostora ovako za 7 dana sa prve stranice dodjes do 5 eto to je moj predlog urednicima pa ako se moze odradit mislim da bi bilo korisno i lakse za pregled pooozzz svima

odlicna ideja;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top