BH Cyber Tuning

BH Cyber Tuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
evo nesto sam "sklepo" na brzinu,da se barem pocne sa projektom
http://www.bh-cybertuning.tk/

nisam bas nesto sa idejama ovih dana...

za tutoriale cu obavijestit ove koji mogu pomoc na pm...
ako ko ima kakvih ideja nek kaze ;)
 
Član
hmm..dobra je stranica..samo mi se ime ne svidja :/

bilo bi bolje da npr psgarage..vgarage..bhgarage tako nekako :)
 
Zanimljivo.....
samo napred
P.S. i font naziva bi promjenio.... nekako nerazgovjetan... mada... ko zna za sta je to dobro...
 
Član
imam ja nekih tehnika kako u PS-u promjenit felge,bojati auto,stakla... inače sve što znam raditi sam sam naučio nije bilo ni interneta ni savjeta ničega....sam sve skonto polahko......
 
ima vec par finih tutorijala na netu... ali niko te ne moze nauciti da budjis auto, moze ti pokazati par tehnika ali sam moras skontati kako ti je lakse i kako doci do necega jer nije sve sablonski nego moras stalno nesto muvati i kombinovati.....
 

Ryu

Član
sto se tice naziva,nisam htio da bude ps u nazivu...BH Virtual Garage nije los ;) al vidjecemo...
sto se tice tih drugih tutoriala,za njih ima Linkovi dio,tu cu stavit i za donore linkove itd...
a za neke stvari mozemo sami napraviti tutoriale,ne volim da kopiram nicije,a i svako ima svoj nacin
kad stranica bude gotova treba na forumu otvorit temu "skola za pocetnike" il na taj fazon nesto,pa ce za to trebat tutoriala,da se ljudi malo ustele,a ne na takmicenje odjednom,a ne znaju nista...
i da i novi v-tuneri imaju vise tutoriala i rade vise promjena na autu,a ne ko gaga sto se naljuti,a na autu mu samo felge i boja promjenjene,pa mu ja kriv za nesto...
 
Član
ja mislim da se pise TUTORIJALI
i ispravi to na stranici :icon_biggrin:
nadam se da sam pomogao...:D
 
Član
super izgleda pocetak..haj sigurno ce to uspjet. potrudicemo sse svi together.. :p da imamo nasu stranicu napokon :p
 

Ryu

Član
ajde dajte svi nekoliko prijedloga za naziv stranice,da vidimo koji bi bio najbolji...

knox i ja smo do sad dogurali do: bh i garage,a ostalo ??? ;)

nemojte samo neke digimods i ps nazive....zato sto je toga previse
 
Član
imeni bosnianstyle.com lipo zvuči ;)
ima trizex potpis pimp my mjesna zajednica(.com) :Dhahaha to bi bila cool stranica
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top