Belaj mali s radnom povrsinom

Belaj mali s radnom povrsinom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Raja imam mali belaj s radnom povrsinom ..nedavno sam formatiro racunar ..i stavio sam xp black edition... i naravno stavio sam obicnu sliku od xp black edition-a ...i bilo je uredu neko vrijeme ..i palim jedan dan racunar ..kad neka deseta slika mi na pozadini..ja odma da promjenim sliku ..kad je tamo izbarana ta slika koju sam ja stavio "black edition" i znaci pocetna slika..i potvrdim i vrati mi se ta slika... kako mogu to da popravim... valjda sam bio jasan.. :cool:
 
Član
Taaky je napisao(la):
Raja imam mali belaj s radnom povrsinom ..nedavno sam formatiro racunar ..i stavio sam xp black edition... i naravno stavio sam obicnu sliku od xp black edition-a ...i bilo je uredu neko vrijeme ..i palim jedan dan racunar ..kad neka deseta slika mi na pozadini..ja odma da promjenim sliku ..kad je tamo izbarana ta slika koju sam ja stavio "black edition" i znaci pocetna slika..i potvrdim i vrati mi se ta slika... kako mogu to da popravim... valjda sam bio jasan.. :cool:

Pa ako se vratila, sta ces onda popravit:icon_question:
 
Član
al cim ugasim racunar opet isto bude... vrati mi se neka deseta slika..onda bi moro svaki put kad palim da mjenjam to ...nesto sam sigurno cacno i eto ga..sve gledo po postavka al nista
 
Član
Kopiraj sliku koju hoces na desktop i sa desktopa je postavi za background i neka ti je tu...barem sam ja tako uradio kad sam imao slican problem
 
Član
gaga je napisao(la):
virus
ili ti se pojavljuje Windows genuine sranje?

I ja mislim da je to, jer nema se tu sta cacnut pa da se uvijek vraca neka druga slika...
Skeniraj PC sa Antivirusom, pa vidi sta ce naci:D
 
Član
nije genuin ...krekovo sam pc.. a slika su neko planinsko jezero ... a to sam isto pokusavo a slika je od xp black edition-a i nema je na kompu ..
 
Član
Taaky je napisao(la):
nisi me dobro razumio... meni je xp krekovan ..znaci nema genuin-a ...

Win genuine advantage notification ti pokazuje i nakon crackanja jer ti ponovno skine taj update...
 
Član
znam kako izgleda taj genuine ..izbaciva kad se pali racunar ..ja sam krekovo ali sam zasutavio autmoatski update...mogu li kako da kopiram tu sliku..jer je ima samo gdje biram sliku za radnu povrsinu
 
Član
Taaky je napisao(la):
znam kako izgleda taj genuine ..izbaciva kad se pali racunar ..ja sam krekovo ali sam zasutavio autmoatski update...mogu li kako da kopiram tu sliku..jer je ima samo gdje biram sliku za radnu povrsinu

C:\Windows\web\wallpaper
Tu bi trebala da bude
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top