bebe

bebe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
slike sve govore :lol: http://dnevnik.hr/showbizz/zanimljivosti/foto-bebe-sat-vremena-nakon-rodzenja.html
 
Član
gle 6-e sliek one bebe kad zijeva...jao ruznoce jebote aaaaaaa ....da je onako nesto iz zene mi izaslo ne bi je vise nikad mogo u p...ku pogledat :lol::lol::lol:
 
ej ipak su oni stari 2h pa bebe tek dolaze do izrazaja kad napune mjesec i vise..onda su slatke male bebice..:icon_smile:
 
Početnik
tibor987 je napisao(la):
gle 6-e sliek one bebe kad zijeva...jao ruznoce jebote aaaaaaa ....

jao, nemoj tako... ja taman posla da napisem kako mi je ta beba najljepsa... aaaaaaaaaa, zijeva crnce malo... kako je slatko!
 
Član
bilosto je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
gle 6-e sliek one bebe kad zijeva...jao ruznoce jebote aaaaaaa ....

jao, nemoj tako... ja taman posla da napisem kako mi je ta beba najljepsa... aaaaaaaaaa, zijeva crnce malo... kako je slatko!

60172464.jpg


Slatko u pm...:icon_eek: Ovim roditeljima bi trebalo zabraniti daljnje razmnozavanje....:lol:
 
Član
bilosto je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
gle 6-e sliek one bebe kad zijeva...jao ruznoce jebote aaaaaaa ....

jao, nemoj tako... ja taman posla da napisem kako mi je ta beba najljepsa... aaaaaaaaaa, zijeva crnce malo... kako je slatko!
Tko ce vas zene razumijeti... :lol: ocigledno se vidi da su mu usisnici previse veliki nasprav farova, a i na njima obrve lose postavljene...pored rubnika sa lijeve i desne strane ( usi ), jos mu i krov neobradjen do kraja...chunirana beba :lol::lol::lol:
 
Član
Sina je napisao(la):
bilosto je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
gle 6-e sliek one bebe kad zijeva...jao ruznoce jebote aaaaaaa ....

jao, nemoj tako... ja taman posla da napisem kako mi je ta beba najljepsa... aaaaaaaaaa, zijeva crnce malo... kako je slatko!

60172464.jpg


Slatko u pm...:icon_eek: Ovim roditeljima bi trebalo zabraniti daljnje razmnozavanje....:lol:

Mozda je ovo slika djeteta dok ga je babo stavljao u auto blizu bass portova:icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top