Battle Ground VI 1/4 Finali par 2

Battle Ground VI 1/4 Finali par 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
bg6bannerfi4.jpg


Renault R-5 vs Remblender

radove poslati Ryu-u na PM do 27.07 do 23:59
sretno !

1600x1200
http://www.netcarshow.com/ford/2009-fiesta_s/1600x1200/wallpaper_01.htm

MOLE SE OSTALI CLANOVI I TAKMICARI DA NE OSTAVLJAJU KOMENTARE DOK SE RADOVI NE POSTAVE !!!

Pravila su poznata !!!
 
Član
Moze bolje oba rada,ali neka bude glas za renaulta,jer mi se na drugom ne svidja karambolka!
 
Član
ouuu..kad sam otvorio site gledam farove od R5 i ono utisak wow..odma' primjetih felge sa Clia sa digimodsa ? :) spustim dole kad :eek: morao otic da se napijem vode i secera :) ja mislim da je ovo tvoj najbolji rad sve je na svom mjestu sve se odlicno uklopilo..a ovaj bumper mi se najvise svidja ;) samo si mogao bolje usis sa strane i ne svidja mi se ovaj znak RBD mislim da bi bez ikakvog znaka prejako izgledao :) i jos sam da kazem da su skroz bezze legli retrovizori na radu od R5..

zasluzeno RBD +1
 

Ryu

Član
renault - lijepa boja,skroz po mom ukusu,ali rad ti ima premalo promjena da bi od mene dobio +

+Remblender
puno vise truda ulozeno,lijepa boja...
 
Remblender+1

samo mi se ne svidja kako je auto legao na pozadini i trebao si zamutiti i usisnik na boku kad je vec cijelo auto zamuceno.

i da,sto ni jedan od vas nije malo prosirio zadnju gumu,izgledaju ko kolica:D

pozz
 
Gume sam ostavio orginalne jer me mrzilo da trazim po netu donora.....
zadnji usis je bio zamucen, probao sam da vidim kako bi bilo da njega isjecem i dodam malo motion-a po krajevima pa nije valjalo pa sam vratio na prijasnje stanje (ili sam bar ja tako mislio)....
Auto mi je nekako bolje ispalo sa ugasenim svjetlima, ali radi pozadine sam morao upaliti...
Branik sam komplet crtao (kopirao jednu stranu usisnika od Audi R8)....
 
Član
Malo su gume preuske za ovako robustan dizajn ali u svakom slucaju si dobro odradio posao! R5; Auto mi je stvarno prelijepo, ali posto je ovo takmicenje trebao si malo vise izmjena na autu uraditi! Uglavnom glas ide za RBD!
 
Moj glas ide za renaulta R-5, jeste da je manje modifikacija uradjeno, ali drugi rad mi ne lezi nikako, svaka cast na trudu ali nije po mom ukusu..
 
Death_beat je napisao(la):
Moj glas ide za renaulta R-5, jeste da je manje modifikacija uradjeno, ali drugi rad mi ne lezi nikako, svaka cast na trudu ali nije po mom ukusu..

Naravno, svako ima svoje misljenje, pogotovo ukus ali ovde se ne ocjenjuje samo "svidjanje" auta (to je samo presudno ako su auta izjednacena po kvalitetu izrade)... ali (izvini R-5 nista nemam protiv tebe) kako mozes reci da je R-5 uradio bolje kad je promjenio boju auta, skino kvake, stavio felne i dobro malo se poigrao oko farova.... eh, da, stavio je retrovizor od fice....
jesi li mozda primjetio zavrsni rad oko uklanjanja tog retrovizora.....????
jesi li primjetio koliko je obratio paznje na uklanjanje prijasnje boje...???
jesi li se zapitao koliko se uopste potrudio oko rada...???

pa ovakav red se radi kada tek ucis raditi u PS-u... sada se odradi za 10 min...

e sad, nije da govorim da ne treba glasati za R-5 i R-5 jos jednom izvini.... ovde nije rijec o tebi i tvom radu i ne pitam da li si imao vremena da radis ... nego o drugima koji ocjenjuju a ni ne pogledaju rad kako treba.... TREBA NAM SUDIJA
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top