Battle Ground VI 1/2 Final par 2

Battle Ground VI 1/2 Final par 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
bg6bannerfi4.jpg


gaga vs Ryu

radove poslati Ryu-u na PM do 03.08 do 23:59
sretno !

1600x1200
http://www.netcarshow.com/audi/2009-a3/1600x1200/wallpaper_09.htm

MOLE SE OSTALI CLANOVI I TAKMICARI DA NE OSTAVLJAJU KOMENTARE DOK SE RADOVI NE POSTAVE !!!

Pravila su poznata !!!
 
Član
Kad sam otvorio gledam gagin rad i kontam extra,eto glasa..I onda scrolam dole i vidim drugi rad koji je uradjen skoro perfektno..Dakle Ryu +1
 
Putovanja.ba
Administrator
Schumi je napisao(la):
Kad sam otvorio gledam gagin rad i kontam extra,eto glasa..I onda scrolam dole i vidim drugi rad koji je uradjen skoro perfektno..Dakle Ryu +1

Tako nesto i kod mene, sve pohvale na gagin rad al glas za Ryu
 
Član
ryu.. predobro se sve uklopilo :) malo ja mislim ova unutrasnjost nije fino uklopljena al et :) super rad :p ... glas za tebe

gaga.. i tvoj je dobar ... popravljas se
 
oba rada su dobra i svidjaju mi se medjutim gaga je uradio dosta jednostavniji rad od ryu-a, tako da moj glas ide Ryu...
 
Član
olensoner je napisao(la):
oba rada su dobra i svidjaju mi se medjutim gaga je uradio dosta jednostavniji rad od ryu-a, tako da moj glas ide Ryu...

nista nije jednostavno....
pokusaj uradit, pa onda to reci ;)

@Ryu cestitam ;)
 
Član
Ryu ubjedljivo bolji! Mada ima i kod tebe propusta,dosta ideja,ali realuzijacije je mogla biti detaljnija ;) ali sve u svemu svidja mi se!
 

Ryu

Član
gaga popravljas se ozbiljno ;) i dobro si reko,nije nista jednostavno ;)


Outrage je napisao(la):
Ryu ubjedljivo bolji! Mada ima i kod tebe propusta,dosta ideja,ali realuzijacije je mogla biti detaljnija ;) ali sve u svemu svidja mi se!

ko sto Remblender rece ne isplati se covjeku lomit sav za +1 reputation ;)

hvala svima na glasovima...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top