Battle Ground IV par 4

Battle Ground IV par 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
amer_sa - emir_89

radove poslati Ryu-u na PM do 08.05 do 23:59
sretno !

1600x1200
http://www.netcarshow.com/fiat/2003-panda/1600x1200/wallpaper_02.htm

MOLE SE OSTALI CLANOVI I TAKMICARI DA NE OSTAVLJAJU KOMENTARE DOK SE RADOVI NE POSTAVE !!!
 

Ryu

Član
amer_sa
imas dosta toga dobrog i ideja,ali...pozadina ti je promasena totalno,onda sjena ispod auta ti izgleda kao neki dim iz horor filma i sve to na kraju daje efekat kao da auto lebdi na njemu iznad zemlje i jos jedna kritika pa da pocnem pozitivne strane ;) prosiren blatobran ne stoji,nazad izgleda isto staro auto neko,il ko da je ko "steso" zadnjeg kraja dio
da ne bude da sam samo kritikovo negativno,imas dosta lijepih detalja,boja nije lose izasla,mislim da bi rad bio puno bolji da si ostavio na original podlozi...

emir_89 (Tarik)
sta da kazem za tvoj rad...jedina primjedba je na usisnicima sa strane na braniku ! jedan udubljen,drugi izbacen napolje i fali ti malo sjene u gornjem dijelu "blizeg" usisnika da realnije izgleda !
ostalo je sve extra,ideja prelooda za rad,jos dosta detalja koji su odlicno ispali,staklo na haubi da se vidi motor i da ne nabrajam dalje...

emir_89 - 5 bodova
 
Član
Amer_sa
Svidja mi se ideja, ali krajnja izvedba je losa. Primjer promjena pozadine i nenaglasavanje sjenki ispod auta adekvatno.

emir_89
Ideja extra, dizajn i prerade jos bolje, pozadina i ovaj efekat na stazi predobar ! Jedina zamjerka je na polozaj zadnje felge, mislim da je trebala biti malo uvucenija s gornje strane.

Mojih 5 bodova zasluzeno idu Emiru
 
Član
Anais je napisao(la):
Amer_sa
Svidja mi se ideja, ali krajnja izvedba je  losa. Primjer promjena pozadine i nenaglasavanje sjenki ispod auta adekvatno.

emir_89
Ideja extra, dizajn i prerade jos bolje, pozadina i ovaj efekat na stazi predobar ! Jedina zamjerka je na polozaj zadnje felge, mislim da je trebala biti malo uvucenija s gornje strane.

Mojih 5 bodova zasluzeno idu Emiru

ah jbg.. nisam radio dugoo vremena.. al et.. da.. tarikov rad bolji ... daleko bolji.. svaka cast druze...
 
Član
Uuuu emire svaka cast, extra odradjeno, posebno me dojmila pozadina i kako se auto fino uklopilo u nju, super. Amer je isto dobro odradio al... :D et da ne ponavljam vec receno.

Glas za emira.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top