Battle Ground III Last Chance

Battle Ground III Last Chance

Bolji je..

  • Ryu

    Votes: 11 34,4%
  • Nary

    Votes: 13 40,6%
  • Outrage

    Votes: 8 25,0%

  • Total voters
    32
  • Poll closed .
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Posto fali jedan takmicar svi koji su izgubili u prvim rundama sada imaju šansu..Radove morate zavrsiti do sutra..znaci do 24.03 do 23:59 i poslati ih meni na PM

takmicari:
Nary
Ryu
Remblender
Outrage
Renault R-5

1600x1200
http://www.netcarshow.com/cadillac/2001-seville/1600x1200/wallpaper_01.htm

:D

MOLIM OSTALE CLANOVE KAO I TAKMICARE DA NE OSTAVLJAJU KOMENTARE DOK SE RADOVI NE POSTAVE !!
 
Član
Ryu

35mo4zk.jpg


Nary

34gmqli.jpg


Outrage

x5nxuh.jpg



ajmo glasovi

a vama cestitke na radovima ;)
 

Ryu

Član
odlicni radovi
samo me sve 3 podsjecaju na neka druga auta ;)
moj me podsjeca na mitsubishi galant,naryev rad na nissan skyline r33,a outrageov na stariji audi s8 :)
 
Član
Iceman je napisao(la):
Outrage pitam se odakle ti inspiracija... :):):)

Hehhehe dobro pitanje :) dosao s posla u 16.00h uzeo radit do 17.00h imao neki obaveza i dosao kuci 22.30h :) a poslao rad oko 23.00h tako da sam jako jako malo vremena imao,ali eto hvala svima na glasovima :)

I ostala dva rada su jako dobra :) cestitam momci! i Sretno u daljnjem glasanju!
 
hmm, teska odluka... Outrage me je razocarao svojim radom.. mogao je mnoooogo bolje. nary i ryu su dobro posao odradili.. ipak na keaju nary dobiva moj glas radi skladnijeg prednjeg kraja.. a svidja mi se kako ste ovo americko govance pretvorili u nesto japanskog izgleda iz pocetka 1990-ih godina
 
Član
freekvw1983 je napisao(la):
hmm, teska odluka... Outrage me je razocarao svojim radom.. mogao je mnoooogo bolje. nary i ryu su dobro posao odradili.. ipak na keaju nary dobiva moj glas radi skladnijeg prednjeg kraja.. a svidja mi se kako ste ovo americko govance pretvorili u nesto japanskog izgleda iz pocetka 1990-ih godina

Posao kuca posao kuca! Nema se vremena vise kolega :) prvi put nisam ni poslao rad,a ovo sam na jedvite jade uhvatio koji minut da bilo sta uradim,samo da ucestvujem! Meni licno naryjev rad najbolji! Odlicno odradjeno! Ako mogu glasat onda glas za nary :)
 
Član
Neznam za koga da se odlucim al bas... ovaj stil mi nikako ne ide uz ime "Cadillac" :(

Nekako mi rad od "Ryu" najvise pase
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top