Banja Luka - Gradiska, Subota, pomoc

Banja Luka - Gradiska, Subota, pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eh ovako, posto smo planirali na ovaj show, Oggy, Error, moja malenkost i jos jedan drug, a mi smo malo dalje od Gradiske, kontali smo u subotu predvece (dok se zavrsi sa poslom) krenuti gore lagano, sad moje pitanje glasi, imamo li gdje zanociti u Subotu navece, Gradiska ili Banja Luka :D
kontali smo da to bude neki klub, ali ipak valja sutra dan kuci :cool:
prijedlozi ? :icon_smile:
 
Član
Bogami gadno, evo raspitah se, izgleda da je gradiska tanka sa Clubovima, koji vrte do jutra, izgleda da od Gradiske i nocnog zivota nema nista :D

@Sminkeraj manje vise, treba nam dobrog, tech housa, minimal-a, i techn-a :) (barem meni) za ove seljake iz Kaknja ne znam Xd :p
 
Član
Kad dodjete u bl, trazite DFK club - u centru je! To je jedino mjesto od BL do Gradiske gdje cete naci tu muziku i to samo ako neko ne gostuje od bendova.

Svi vam klubovi rade do 3 - ima mjesta gdje se da zanociti duze, ali to nije uz tu muziku :icon_rolleyes: vise uz cajke u to doba!

Praksa je u vecini klubova od 10 do 1 haus, kasnije ono domaci zabavnjaci i onda cajke za lom :lol:
 
Početnik
ja neam nista protiv :D krenem poslije posla, ostanemo budni do ujutro, prespavam Tuning Show i navece se probudim kod kuce :cool:

evo, ja dobio info da budemo u "zlatnoj krigli" do 1h, tu pivo toceno nije ni marka, haha, a poslije da idemo u undergorund jer tamo ima bruku zenaaa :cool:
 
Član
Oggy je napisao(la):
ja neam nista protiv :D krenem poslije posla, ostanemo budni do ujutro, prespavam Tuning Show i navece se probudim kod kuce :cool:

evo, ja dobio info da budemo u "zlatnoj krigli" do 1h, tu pivo toceno nije ni marka, haha, a poslije da idemo u undergorund jer tamo ima bruku zenaaa :cool:


Jebaiga ako nema urbani clubova, onda cemo po ovim "Balkanskim" bitno je da prodje noc, sto prije, to bolje, jos ako ima lijepih zena, jos bolje :)
Samo evo gledam prognozu za nedjelju za Gradisku, kaze oblacno sa mogucom kisom....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top