Autosjedalica za bebe

Autosjedalica za bebe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jel zna neko da li postoje neke autosjedalice (beba 2mjeseca) koje odgovaraju manjim autima?
Imam C2 VTSa i bas mi zao da ga prodam jer ne mogu standarne sjedalice da stavim u auto.
Ustvari mogu ali onda je skoro nemoguce ubaciti bebu u istu.
 
Član
pa nemam bas dobra iskustva sa salonima, pogotovo sa ovim u banja luci...
sve traje beskrajno dugo, a i kad stigne, to nije to.. bar se meni tako desilo sa 2 komada dodatne opreme koje sam narucio... i da, bezobrazno su skupi.. al bas bezobrazno sto se tice te opreme...
 
Član
probaj u slavonskom brodu ili u zagrebu,to ti je bar blizu.kontaktiraj ih telefonom i vidi sta se moze uraditi
 
Član
Pokusaj u slavonskom brodu u media commerc, zajceva 9 je adresa. Mozes pogledati i online sta imaju u ponudi.
I da, za uzrast do 8 mjeseci moras uzeti korpu, dijete nesmije biti u sjedecem polozaju ! Kod njih sam kupovao i ja, izbor je odlican, cijene tu i tamo... Ako pronadjes nesto sto ti odgovara, obavezno pogledaj na netu i test te sjedalice/korpe i ima li onu E oznaku. Ako sjediste nije testirano i nema te oznake mozes dobiti kaznu, ali i ugroziti zdravlje i zivot djeteta..... Moj savjet ti je Maxi Cosi, sve njihove sjedalice imaju solidne ocjene na testu a prihvatljive su cijenom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top