Automobil pokosio šest osoba na autobuskom stajalištu

Automobil pokosio šest osoba na autobuskom stajalištu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Iz nepoznatih razloga "fijat punto" skrenuo s ceste * U bolnici zadržan Haris Srna (18), dok je ostalih petero nakon ljekarske pomoći pušteno kućama


Šest osoba povrijeđeno je u saobraćajnom udesu koji se jučer oko 14 sati dogodio u sarajevskoj ulici Džemala Bijedića, kod pijace "Kvadrant" na Otoci. Do nezgode je došlo kada je u grupu mladića i djevojaka koji su stajali na autobuskom stajalištu udario automobil "fijat punto" (454-T-092) za čijim upravljačem se nalazio O. Š.
Od siline udara mladići i djevojke su oboreni na zemlju, a očevici događaja odmah su pozvali Hitnu pomoć i policiju.
Nekoliko vozila Hitne pomoći ubrzo se našlo na licu mjesta, a u pomoć povrijeđenima pritrčali su i slučajni prolaznici. Nakon zbrinjavanja, ozlijeđeni su prevezeni u CUM bolnice Koševo.
Kako nam je potvrđeno u bolnici, na Odjelu maksilofacijalne hirurgije zbog povreda lica je zadržan 18-godišnji Haris Srna.
Sabina Čaušević (30) zadobila je povrede glave, vratne kičme i stomaka, Amina Baručija (18) povredu desne potkoljenice, Ademiru Kahrimanu (21) ozlijeđena je glava, Anelu Hodžiću (19) ruka, a Elmiru Dedoviću (19) koljeno, potkoljenica i glava. Njih petero nakon ukazivanja pomoći pušteno je na kućno liječenje.
Sarajevski policajci obavili su uviđaj i uzeli izjave od očevidaca događaja. Daljnja istraga je u toku.
 
Putovanja.ba
Administrator
Ma nemozes ni hodat gradom, neki dan ja se vracam iz grada i prelazim preo zebre vidim daleko auto sto ide prema meni, a nema semafora tu, ja sa jaranom predjem prelazit i na pola smo ceste vec kad on trubnu i po gasu i jos skrenu prema nama, debil neki glumi, a htjedoh mu ja stat nasred ceste da vidim onda njegovu reakciju :)
 
Član
kazu da su lika cak izvukli iz auta i tabanali a punta svoga razlupali. steta punta i pjesaka jebo debila
 
Član
ma ja sam bio skoro tu kad se desilo ja proso tom cestom oko 13:45 tako nekako bilo raje na stanici al budala ima
 
Ma prolazio sam ja i vidim samo kako lik lezi a ostali ga bukvalno gazaju...a samo me zanima kako je doslo do nesrece...
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
kazu lik se valjda napusio ili nesto slicno i samo se popeo na totoar i počeo gaziti raju

Fiesta_Boy je napisao(la):
Ma prolazio sam ja i vidim samo kako lik lezi a ostali ga bukvalno gazaju...a samo me zanima kako je doslo do nesrece...

ako je to tacno neka su ga onda natabali..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top