Auto iz Zapadno-hercegovačkog u Kanton Sarajevo

Auto iz Zapadno-hercegovačkog u Kanton Sarajevo

Član
Trebao bio uzimat auto u Zapadno-hercegovačkom kantonu broj motora nije unesen u saobracajnu dok kod nas u Sarajevskom jeste . . . Koja ide procedura za to sta kako ?>

Znal neko mozda

Hvala

Nije valjda da niko nije upoznat s ovim
il da nista ne zna o ovome :icon_confused:
 
Član
Mora ti biti unesen broj motora koliko ja znam... inace morat ces raditi atest, sto znaci ako je ikad u autu mijenjan motor,moras imati racun od koga je kupljen i gdje je ugradjen... a ako je njegov fabricki,takodjer moras imati neki dokaz koji potvrdjuje da motor nije ilegalan, a u obrnutoj situaciji imat ces grdnih problema,pogotovo ako si prijavljen u centru :) Et toliko ja znam :)
 
Mislim da to nije problem, jer i u mene je tako bilo bez unesenog broja motora jer u Zapadnohercegovacka zupanija nije to unosila, a kad sam dosao registrirati auto samo su mi tamo unijeli broj motora koji je u autu bez ikakvog atesta i racuna, sve normalno.
 
Član
tomislav_amg je napisao(la):
Mislim da to nije problem, jer i u mene je tako bilo bez unesenog broja motora jer u Zapadnohercegovacka zupanija nije to unosila, a kad sam dosao registrirati auto samo su mi tamo unijeli broj motora koji je u autu bez ikakvog atesta i racuna, sve normalno.

i jesi li imao nekih problema ?
 
Član
Ma nista, najbolje bi ti bilo da se fino raspitas,ali ne ovdje na forumu, svi cemo ti reci drugacije... Ja govorim iz svog iskustva sa motorima i iskustvima drugih :))
 
Član
PoLo9n3 je napisao(la):
Ma nista, najbolje bi ti bilo da se fino raspitas,ali ne ovdje na forumu, svi cemo ti reci drugacije... Ja govorim iz svog iskustva sa motorima i iskustvima drugih :))

a onda cu sutra u policiju i pitat
najbolje tako jbg a :icon_smile:

hvala na pomoci moze lock :icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
i meni je tako bilo na jetti,nisam imao unesen br. motora,dosao na registraciju,samo mi upisali taj koji jeste na motoru,ako ne onda samo daj br. šasije u Mercedesu i dobiti ces broj,ja kad sam uveo volva isto tako nisam imao br. motora,otisao u Nuića,dzabe dobijes papir:icon_smile:
 
Top