Auto do 10 000 KM

Auto do 10 000 KM

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DSA

Član
Dajte preporučite šta bi najbolje bilo uzeti do 10 000 KM?
Auto bi vozila žena i isključivo po gradu

Pozdrav
 
Član
mozes nabavit puga 206,fiata punta,brava,bravu,renoa megana,clia,opel astru...mozes i vw-a starog 15-20 godina:D
preporucujem opel astru,1,4 il 1,6 motori,vozio sam ih i vozim se cesto u njima,fini autici,ne trose puno,extra motori,poslije 98-e godine je otklonjen problem s hrdjanjem limarije,pogotovo zadnjih rubova...iako je tesko naci,jer se pretezno prodaju ove sto se uvoze a one su 11-12 hiljada
http://autopijaca.ba/index.php?vozilo=28&page=4&view=55073
ne znam za ovaj motor,al opelovi benzinci su extra;)
 
Član
Moj favorit Seat Ibiza mk3,sa TDI agregatom.

800px-Seat_Ibiza_vr_blue.jpg
 
Član
Ima drug seat ibizu sdi 2000-ta, prodaje, ispod 10 000 je..
Javi se na pm ako te interesuje broj telefona itd.
 
Član
ponudio sam mu ja astru g 2001 godiste za par stoja vise nista pretjerano ... cijena ne moze realnija
 

DSA

Član
mala dopuna:
bitno mi je da je auto sa 4 ili pet vrata, zbog lakseg stavljanja bebe na sjedalicu

vidim da neko spomenu clio...citao sam malo raspravu oko njihovog 1.2 motora...neki pisu da taj motor ne valja, trosi ulje itd...kakav je njihov 1.4?

clio bi mi bio ok...neko 2003/04 godište
 
ne znam da li si procitao u drugoj temi sta sam napisao za cliove 1.2 i 1.4 motore, u biti 1.4 tek nesto malo vise trosi, a dosta je jaci. Sto se tice izbora auta, mislim da ti je najbolji izbor Peugeot 206, ali posto su rijetki oni sa 4 odnosno 5 vrata, onda ti je mozda bolje Ibizu, ima ih vise sa 4 vrata u odnosu na 206...
 
Član
Dobro,da sumiramo šta ti je potrebno:

-Malo gradsko auto
-Mala potrošnja
-Četvero vrata
-Pristupačni dijelovi

Moj favorit je i dalje Ibiza 01-02 TDI,tu su i Clio,Polo,Punto,Fiesta,Fabia...Teško ćeš naći Clija do 10 000 tako mladog,u biti ta auta su sva iste klase i po cijeni dijelova su tu negdje,jedino preostaje tvoje subjektivno mišljenje o ovim modelima da prevagne na stranu nekog.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top