auta mog djetinjstva

auta mog djetinjstva

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eee covece ovo su bila vremena...
gledajte samo dizajn, automobili su tada bili nesto neponovivo...nedostupno "kurti i murti" :D
tada nije bilo googla da dezinformise nove "prepametne generacije", nego ako si voleo automobile sam si morao da otvoris haubu kako bi nesto naucio.

Mnogo lepih uspomena veze me za svaki od istaknutih modela... gde su oni dani - nigde ih nema....:icon_sad:
 
Član
Vecine ih se sjecam ko mali a i neke je posjedovao moj matori... to su druga vremena bila,svako je auto imalo neki poseban identitet a danas skoro vecina manje vise lici jedno na drugo i bezlicana su
 
Član
nikad necu prezaliti sto je dedo prije 5 godina prodao za sitne pare svog fiata 1300...auto je fakticki novo bilo...mozda par hiljada km bilo preslo :icon_sad:
 
Član
iako ne pripadam starijoj generaciji, jako se lozim na oldtimere...svidjaju mi se nenormalno, pogotovo neki rijetki primjerci... :D

ev bas trenutno pregovaram za jednog Mercedesa istog ovakvog kao sto je gore na slici...nadam se da ce nesto biti od toga, ako bude se moglo sta uraditi na autu...:icon_biggrin:
 

MTR

Član
eee, Rinaldo brate samo fali jos legenda jedna : Fiat Mirafiori i super Mirafiori , sta ih je moj stari iz Italije dovezao hahah , to su auta bila
 
Član
MTR je napisao(la):
eee, Rinaldo brate samo fali jos legenda jedna : Fiat Mirafiori i super Mirafiori , sta ih je moj stari iz Italije dovezao hahah , to su auta bila

pa druže postavi slike da ih vidimo

evo još koja
 

MTR

Član
e5006e63d65e3eb9e07550f81990a587.jpg


ba9787b2119479a18089fa647dbe7d72.jpg


306d6070b3493b1ef24d0d5f1747af76.jpg
 
Član
ovo je auto mog djetinjstva momkovanja vjerno sluzio punih 30 g moju porodicu
4b325c2fd9cc2317a02e6ea6d7d04d32.jpg


a evo i jedan ficun slikan prosle godine
b4920c32747f018f8389770aabdfcb40.JPG
 
Član
nije da sam toliko star..al se sjecam dosta ovih auta..ipak sam 95godiste..al se sjecam stojadina ..ficera ..renola 4 ..fiata 1300..to sto smo imali dok sam bio mali..i uvjek ce mi ostat u sjecanju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top