Auspuh ! ??

Auspuh ! ??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zanima me kako da dobijem na zvuku , jel to moguce na mom motoru tj plinu :D
kolko bi me doslo sta kako , ajd ko zna da mi pomogne malo oko toga
motor je 1.4 MPI 75ks

hvala unaprijed
 
Član
Pa mog'o bi malkice zvucke dobit...uzmi neki zadnji izduv i moro bi se cuti bar malo...neki japaner bi njemu dobro leg'o;)
 
Član
kod mene isto 1.4 mpi 68 konja, ko je cuo kako burji Lastin lonac, sve ce ti reci...mozes sa tim motorom imati fin dubok ton ako nadjes dobar lonac ( ne smije biti velik lonac po unutarnjim dimenzijama, jer onda nemas sanse ) najbolje otidji u GMIN na Teskari u Ljubuskom, reci koji motor i za neki 230 marki imat ces inox lonac + nastavak po tvojem izboru ;)
 
Član
tibor987 je napisao(la):
kod mene isto 1.4 mpi 68 konja, ko je cuo kako burji Lastin lonac, sve ce ti reci...mozes sa tim motorom imati fin dubok ton ako nadjes dobar lonac ( ne smije biti velik lonac po unutarnjim dimenzijama, jer onda nemas sanse ) najbolje otidji u GMIN na Teskari u Ljubuskom, reci koji motor i za neki 230 marki imat ces inox lonac + nastavak po tvojem izboru ;)

i kod anaisa je 1.4 men se cini i extra se cuje , a imal sta u sarajevu da neidem u ljubuski :D
 
Član
Imo si i neku akciju u A3M-u skoro...ja narucio takodje inox lonac dobar...sa dva zavrsetka...157km...tako da mozes naci nesto do 2 stoje a da lijepo bruji...tebi bi dobro sjeo malo siri sa jednom cjevurom...vidjo sam neke slike logana sa takvim izduvom i lijepo mu lezi...
 
Član
Pozeljnije je s 1 a sacu vidjeti u A3M sta ima , ako jos ko zna gdje sta kako da se sto blize sa nek kaze :LD
 
Član
A u Sa imas dosta ljudi koji ti mogu narucit...vidi sa Muhom il Vekom da ti naruce kakav hoces..kako znam i Igy je tako sad sebi narucio...imas ba opcija kamara...samo kesh treba:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top