Audi S6 Ovjes..

Audi S6 Ovjes..

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E zdravo drustvo u pitanju je Audi S6 2000-ta godina 4.2 v8 doslo je da se radi ovjess.. da ga spustimm medjutim gewnide su skupe 3.000 KM sa ugradnjom
a za obicnog a6 1.400 sto nije puno da li na moju S6 mogu gewinde ili opruge sportske sa obicnog a6 pozzz
 
Član
Znam svjestan sam togaa :D ali punoo je 3.000 Tesko mi je nesto dati naso sam neke sportske opruge Covjek govori da mogu na S6 ... 19-ke ce ovo koji dan sjesti pa cu da predstavi masinu u garazu :D Pozzz
 

187

Član
brate izvini al zar se na s6 ima ista raditi :D

nju kad kupis ona dodje idealna, mozda jedino felge druge ako ti se postojece ne svidjaju, a ostalo ne ČAČKAJ.. :cool:
 
Član
Ma moze druze kupio sam od covjeka koji je malo stariji koji pazi auto na autu su felge 16-ke
Tako da sam uradio folije Dns cu da zatamnim stopove farove.. Lonce da rasjecem izvadim prigusivace :D i stavim neke jebacke nastavkee :D i et ovo koji dan cu otoci u bijeljinu po felge 19-ke :D I onda ga predstavljam u garazi
 
Član
vin valjda :D,broj sasije je mislio :) vehicle identification number ili licna,maticni broj itd...
ne sjecam se s6ice u tz nikakve,doduse bila je jedna al nije je vozao stariji covjek :) imala je neke led stopove,crna isto
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top