Audi RS5 spotted in Barcelona + update 08.10.2009.

Audi RS5 spotted in Barcelona + update 08.10.2009.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Izgleda da su testiranja kraju, tako da bi ovo ZLO moglo uskoro ugledati svijetlo dana.

Audi kod kaže ovako: 7967 HSN AAO TSN ( Po ovom kodu auto treba biti predstavljeno ove godine).
Motor bi trebao biti po informacijama HDZ V8 engine with 450-490 ps and 460 Nm. ( iako bi mogao biti i V8 4.0 Bi-turbo sa oko 500hp). 0-200km/h nekih 14.5 sec( no ovo su nagađanja).
Slike:

2du01fo.jpg

dbgtpz.jpg

4gkt47.jpg

24dqu.jpg

35kkcyb.jpg

2meonxc.jpg

2ccvtpx.jpg



RS 4 life.

Update 08.10.2009.

vdzlna.jpg

2qn4028.jpg

359zkvm.jpg

2u977l2.jpg

t6xset.jpg


;)
 
RE: Audi RS5 spotted in Barcelona

:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: majko mila sta je ovo?!
jao zasto sam gledao ovu temu, sad moram piti nesto za smirenje!
 
Član
RE: Audi RS5 spotted in Barcelona

olensoner je napisao(la):
:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: majko mila sta je ovo?!
jao zasto sam gledao ovu temu, sad moram piti nesto za smirenje!

Hehe, ovo je GT vozilo, no mislim da će oznaku RS predstavljati s pravom. Zloća.;)
 
RE: Audi RS5 spotted in Barcelona

mogu misliti kako ce da ide, haver mi ima S5, neopisiv je osjecaj i voziti ga i biti vozen:cool:
 
Član
RE: Audi RS5 spotted in Barcelona

olensoner je napisao(la):
mogu misliti kako ce da ide, haver mi ima S5, neopisiv je osjecaj i voziti ga i biti vozen:cool:

Ovo je bilo prije 6 mjeseci, faza testiranja:icon_smile:
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/YyQYg_euZrA&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/YyQYg_euZrA&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
RE: Audi RS5 spotted in Barcelona

ja sam fakat mislio da bolje od S5 ne mogu napraviti, ali ovo je liga za sebe, cisti sex!
 
Član
RE: Audi RS5 spotted in Barcelona

olensoner je napisao(la):
ja sam fakat mislio da bolje od S5 ne mogu napraviti, ali ovo je liga za sebe, cisti sex!

Recimo da će im konkurencija biti na jako velikim mukama. A S5 je nevjerovatno vozilo.
 
RE: Audi RS5 spotted in Barcelona

a Mercedes kaze da nece imati AMG verziju nove E coupe klase :icon_mad:

moraju je napraviti :icon_twisted: ovo je zlo :icon_twisted:
 
Član
RE: Audi RS5 spotted in Barcelona

:icon_eek:

Jedva čekam da se pojavi pa da vidimo službeno kakav je motor i karakteristike.
Jedino me brine da zbog njegovog izlaska ne odustanu od RS4 B8 što bi bila prava šteta.
 
Član
RE: Audi RS5 spotted in Barcelona

duleprof je napisao(la):
:icon_eek:

Jedva čekam da se pojavi pa da vidimo službeno kakav je motor i karakteristike.
Jedino me brine da zbog njegovog izlaska ne odustanu od RS4 B8 što bi bila prava šteta.



Mislim da se takav potez neće uraditi, RS4 je ikona u svom segmentu, tako da se nadam da će i dalje ostati. A ovo na slikama je zloća:icon_smile:, samo obrati pažnju na izlaze.;)
 
Član
RE: Audi RS5 spotted in Barcelona

BaXRS4 je napisao(la):
Mislim da se takav potez neće uraditi, RS4 je ikona u svom segmentu, tako da se nadam da će i dalje ostati. A ovo na slikama je zloća:icon_smile:, samo obrati pažnju na izlaze.;)

:icon_smile: koliki im je prečnik čovječe :icon_eek:
 
Član
RE: Audi RS5 spotted in Barcelona

duleprof je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
Mislim da se takav potez neće uraditi, RS4 je ikona u svom segmentu, tako da se nadam da će i dalje ostati. A ovo na slikama je zloća:icon_smile:, samo obrati pažnju na izlaze.;)

:icon_smile: koliki im je prečnik čovječe :icon_eek:

Ako bude unutra HDZ V8, to ti je vrtnja do 8900rpm, pa zamisli kakvi će zvukovi da izlaze na ove cijevi.:icon_twisted:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top