Audi A8 vs Mercedes S-Klasse & BMW 7er

Audi A8 vs Mercedes S-Klasse & BMW 7er

Član
<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/ZQHQszphMW0?fs=1&hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/ZQHQszphMW0?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>

Sva tri super auta. Moj izbor je BMW definitivno...:123:
 
Član
ja bih audija,cisto zato sto mi je Audi nesto drazi od ove dvije marke,,sto ne znaci da je bolji,ali eto moj izbor bi bio audi;););)
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
zar treba komentarisati sta S klasa predstavlja u ovoj klasi ?

Prosvijetli me molim te?

Stvarno mi je muka od ovog covjeka samo komentarise u temama gdje se nalazi neko audijevo vozilo i uvijek prokomentarise nesto glupo i s visoka (satro masu si bitan). Audi je naj naj naj u svemu, nema premca. Ne bi me cudilo da pocnes da jebes audija ako vec nisi.
 
S je i meni favorit, i općenito kada su limuzine srednje, više srednje i ove visoke klase u pitanju, Mercedes je za mene apsolutni favorit ;)

Ali tražiti manu bilo kojem od ovih auta je glupo...
 
Član
Tri vrhunska auta iz visoke klase sa odlicnim preformansama gdje je po meni tesko naci pobjednika jer sva tri auta zasluzuju da budu na prvom mjestu tako da je u pitanju jedino stvar ukusa ;)
 
Član
Tradicija je tu da se ruši i nekad zavara po pitanju kvaliteta neki misle da Real uvijek pobjeđuje ali i njih omane...ali sve u svemu ko bi našao manu bilo kom od ova tri auta je kompletna budala...
 
Član
Sva tri su vrhunac u svakom pogledu ,ja lično preferiram BMW ,ali što Zela kaže S klasa je ipak institucija.
 
Član
ja lično se nebih bunio ni jednom od modela, svi su mi nekako dragi...

bmw zbog nekakvog sportskog duha, i perfomansi,

audija zbog tehnike i sigurnosti

merca zbog izgleda i tradicije
 
Top