Audi A7 Review

Audi A7 Review

MTR

Član
<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/wW43DCr1z0c?fs=1&hl=en_US&rel=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/wW43DCr1z0c?fs=1&hl=en_US&rel=0" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>
 
hajmo sad bmw-ovci udrite po audiju. kako nista nevalja, kako su svi bolji, kako vam nije jasno u kojoj je klasi ova sedmica itd itd. a sve inzinjeri i dizajneri
 

MTR

Član
octavian je napisao(la):
hajmo sad bmw-ovci udrite po audiju. kako nista nevalja, kako su svi bolji, kako vam nije jasno u kojoj je klasi ova sedmica itd itd. a sve inzinjeri i dizajneri

pa fino je covjek rekao da je unutrasnjost SKORO pa kao u BMW-a :lol::lol::lol:
 
Član
kakav auto jebote... unutrasnjost savrsenstvo, vanjstina je pre pre pre jebena!!! uglavnom za mene najbolji auto svijeta
 
Član
Lip Audi, no zadnji kraj mu nakav oduran, dosadan... Vidjet cemo dok dodje novi CSL i BMW Grand Coupe...
Mada se moze i porediti sa BMW serije 5 GT, koji je dosta prostraniji od njega...al' cekamo pravog... :D:icon_twisted:
To be Continued...:123::123:
 
Član
meni, lično, je ispao prelijep, i mnogo mi ljepši od A8ice...sada bi bio zbunjen šta uzeti kada bih kupovao...
 
Član
Nelle_G je napisao(la):
Lip Audi, no zadnji kraj mu nakav oduran, dosadan... Vidjet cemo dok dodje novi CSL i BMW Grand Coupe...
Mada se moze i porediti sa BMW serije 5 GT, koji je dosta prostraniji od njega...al' cekamo pravog... :D:icon_twisted:
To be Continued...:123::123:

Nisi ti kriv... ;)

MTR je napisao(la):
octavian je napisao(la):
hajmo sad bmw-ovci udrite po audiju. kako nista nevalja, kako su svi bolji, kako vam nije jasno u kojoj je klasi ova sedmica itd itd. a sve inzinjeri i dizajneri

pa fino je covjek rekao da je unutrasnjost SKORO pa kao u BMW-a :lol::lol::lol:

Iznimno ti je engleski dobar, uplatim ti tečaj negdje... ;)
 
Član
Prelep je nema sta, sinoc sam video A1 uzivo i mogu samo reci da lepsi mali auto jos nisam video(osim DS3:D), svidja mi se ova nova linija audi-a;)
 
Top