Audi A6 2.5 TDI

Audi A6 2.5 TDI

Legend
Stigla nova vozilica, konacno ! :)
Ne mogu reci da mi seat nije bio drag, jeste, bio je ocuvan, ali ga je dobro zezalo sto je benzin hahah

Stoga, nova vozilica, ovaj put malo veca, luksuznija..
Radi se o Audiju A6, 2003 godina, 2.5 TDI (114kW u saobracajnoj koji god da je to motor).. sa predjenih 250 000 na satu

Na prvi pogled, dosta istroseno auto, ne bas mazeno i pazeno, ali ce to ubuduce biti svakako..

evo nekoliko slika..


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
ovo je od seljackih majstora kod nas :icon_mad::icon_mad::icon_mad:


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Legend
pa za pocetak,malo smo ga oprali..
uhvatise me :D


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

toliko za sada..
ima jos dosta toga da se uradi na autu..
od toga sto je svaka moguca tipka izlizana, od klime, prekidaca.. potrebno je osposobiti navigaciju, imam osjecaj da i onaj woofer u gepeku malo propuhao, pa i njega zamjenit, u planu mi je takodje da uzmem 17" ljetni setup, no o tome cu kad zavrsim poliranje felgi..
 
BHT Ovisnik
dobar avdija:cool:
kako mrzim ovako dobro auto i da ga tako ne odrzavaju,bar unutra,ja u sebe radim dubinsko kad i presvlake mjenjam,al bar je dosao u dobre ruke:cool: sretno :cool:
 
Legend
mah.. posto ce to stari vozat, nije to za njega, vjeruj mi :)
jedva sam ga nagovorio za ove 17ke.. kaze i to je puno, sta ce covjek nije upucen :D stara skola znas :D
 
Legend
CoL3 je napisao(la):
dobar avdija:cool:
kako mrzim ovako dobro auto i da ga tako ne odrzavaju,bar unutra,ja u sebe radim dubinsko kad i presvlake mjenjam,al bar je dosao u dobre ruke:cool: sretno :cool:

i ovaj ce na dubinsko aBd, samo da se malo proljepsa vrijeme :icon_smile:

Little Dragon je napisao(la):
nista onda rekao je 17ske al nije spomenuo Jote sigurno :lol:

8.5, fabrika :D
 
Član
dobar audi, eksterijer ocuvan cini se dobro...unutra je bas zapusten za nepovjerovati ali ces ti to dovesti u red bez sumnje pa cemo vidjeti before after poredjenje;)...btw. izgleda da je neko kurbane u njemu prevozio:lol:
 
dobar audi ;) neka je sa srecom malo si uradio al vec ide na bolje sredit ces ti to kao da nista nije bilo ;)

za pocetak ispoliraj mu felge :cool: nemoj samo golfa zanemarit :lol:
 
Top