Audi A4 B7

Audi A4 B7

Član
Novi sam, evo malo bilo je neke dorade na autu, zelim negativne komentare......a moze i pozitivne:):)
 

Prilozi

  • B7.JPG
    B7.JPG
    307,9 KB · Pregleda: 285
  • B7.1JPG.JPG
    B7.1JPG.JPG
    310 KB · Pregleda: 175
  • B7.2JPG.JPG
    B7.2JPG.JPG
    309,5 KB · Pregleda: 142
Član
Predstavi nam se prvo u temi Novi clanovi ;)

Imam pitanje jeli ovo gril odradjen u PS-u kao i ove tablice tu sam malo skeptican mozda grijesim ali...:icon_rolleyes:

Lijepo mu leze ove feluge mozda samo jos da ga spustis izgledalo bi puno bolje a farovi su ti :cool::cool:
 
Član
ok, ok,
Predstavit cu se u temi Novi clanovi, hvala za spustanje trazim vec opruge i trebam ga zatamniti. Grill sam narucio iz USA mozes da na ebay naci a farove iz Njemacke.
 
Član
Hvala carko, kad sam ga kupio bio je sa ratkapama,regularnom maskom i farovima(klasika) pa sad ga po malo doradjujem.
 
Super Moderator
Fine felge samo jos kad se spusti pa kad dodju do izrazaja bit ce bolje
grill mi se ne svidja bolji je puno original ;)
 
Član
Nasao sam s-line masku al puno brate kesa350eura, pa ovu mozda ofarbam u mat crnu a okolo ostavim krmo kao na orginalnoj.(mozda)
 
Koje je ovo auto? nema znaka naprijed...ne kontam kako se moze nekom svidjeti auto bez znacke i to originalne
 
e jbg kolega, svi furaju fazon "maska bez znaka" a ti "Koje je ovo auto? nema znaka naprijed...ne kontam kako se moze nekom svidjeti auto bez znacke i to originalne":icon_confused::icon_confused:
 
Top