Audi A4 avant by Sarajlic/presao u racere :)

Audi A4 avant by Sarajlic/presao u racere :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Iako sam bio voljan promijenuti marku jednostavno kada sam ga vidjeo i probao morao sam da ga kupim :icon_biggrin:

Naime danas sam postao sretni vlasnik Audi-a A4 avant sa 2.5 TDI motorom od 132kw i Quattro pogonom i sa brdo full opreme.2002 godiste.Metalik plave boje

Od opreme posjeduje:
Koza(bijela/bež)
Grijaci sjedista
El stakla
El grijani retrovizori sa opcijom preklapanja pri zakljucavanju i manuelno preklapanje
Maglenke
Dvozonska klima
S-line paket(nize i tvrdje ogibljenje sa alu felgama original S-line,gume 235/45)
Krom paket
Quattro
Veliki putni racunar u sredini izmedju instrumenata sa samo dijagnostikom gresaka
Bose ozvucenje
Trokraki volan
Rezervna felga je takodje alu s line
Mjenjac sa 6 brzina
Šiber
Navigacija
Senzori za parkiranje
itd itd ima jos milion sitnica koje otkrivam i sl


Auto je predobro i ne da ide vec leti.Jos se navikavam na cari avdije ali pomalo se i bojim jer auto je fkt prejako i da sam ja neiskusan vozac.Predobro lezi u krivinama i jednostavno odusevljen sam autom.U planu mi je sljedecih par dana promijenuti disk plocice i diskove radi sebe i zamijeniti ulje jer veliki servis je odradjen.Ja sam 2 vlasnik vozila.Dobio sam servisnu knjigu i ostale djidje.Imam nekih sitnica za sredit,kao sto je poliranje vozila.Takodje imam par sitnica sto se tice prekidaca svjetala i prednjeg lijevog prekidaca od podizaca stakala tj zgulila se malo ona folija crna pa zelim da to zamijenim.Ugl veoma sam zadovoljan autom u ovih par sati sto je kod mene ali pravi sud cu tek znati kroz mjesec dana dok predjem kilometraze.Iako nisam htio karavana jednostavno presudila je motorizacija i oprema i naravno ima veliku spavacu sobu :D
Sad zasad sam uslikao samo 3 slike sli sutra ce biti dosta vise sa digitalnim fotoaparatom :icon_biggrin:
Evo slike:




 
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

neka je sa srecom, a izgleda fino, mada dok ne nabacis jos koju sliku nista necu reci, samo neka budu kvalitetne


jos jednom srecno i puno puno predjenih kilometara ;);)
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

ODLIČAN ;) to je super auto vozio sam a6 limuzinu s tim motorom i leeeti :icon_smile: koliko je prevalio?
 

MTR

Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

dobar auto , dobar motor - et sad imas vise kilovata nego sto si imao konja u pasatu :D, dobra godina , jest da ce ti malo vise suknut od pasata al Avdija je Avdija ;)

sa srecom i polako , nemoj da te trazim po hronikama :cool:
 
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

SELJACINO JEDNA STA CE TI KARAVAN :icon_mad:

:p

avdija je avdija,jos karavan....mozes odsad u autu imati sex udvoje kada oboris sjedista,nemoras sam :lol: :lol: :lol: :lol:

nek ti je sretno druze,karavan je karavan jos kad je sa tim motorom....jebo benzinca taj ce da ti uvuce oci u lobanju....
 
BHT Ovisnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

i neces ti karavana aaa ?:D velkom tu femili bro:D:cool:
avdija prelijep,nema price,samo sad ces muku muciti s pranjem auta,posebno nakon sivog auta:lol:

nek je sa srecom sa mnogo pređenih kilometara,da te dobreo sluzi bez problema:cool::cool:
 
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

Neka je sa srecom, ako Bog da na bolje promjenio. :cool:
Preporucujem ti da odes kod povjerljivog majstora i provjeris motor kako treba, jer iz licnog iskustva govorim, ako ima neku sitnu stvar da nije uredu moze prouzrokovati dosta veci problem. Prijateljski savjet;)
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

Hvala od srca svima,ja sam danas probao i A6 sa ovim motorom i jednostavno A4 mi je bolji.Hvala vam jos jednom,Sutra cu slike postaviti bas detaljne.

@MTR brate hvala,ali nadam se da neces jer ja sam jedan od onih koji se nestidi priznat da se boji brze voznje i zato nadam se da me neces naci tu.Hvala ti jos jednom na lijepim zeljam ai preporukama ;)

@Nermin brate vec ga vidim sa 19-ma i zagevindanog u pod :icon_biggrin:

@cole vjeruj brate i ja se brinem ali nadam se da cu ga drzati na nivou jer uredan sam po pzanju auta

@olesoner danas je bio kod mog majstora a aBd sutra ili najkasnije do pon cu mu promijenuti navedeno pa da sam jos sigurniji


Neko spomenu kilometrazu.Audi je presao 210 000km koje su provjerene i uopste nepokazuje znake da je tolika kilometraza napravljena.I da auto nikad nije udarano.Ugl precesljano je od A do Ž i sa dijagnostikom i sa svime.
Hvala vam jos jednom od srca.
I da gdje mogu uzeti sijalice 6000k za originalni xenon i koliko kostaju(pretpostavljam bruku love) ja msm d2s ili kako vec idu kod origigi xenona ;)
 
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

cestitam! da te sluzi. super kupovina

cek, koliko te kostalo na kraju?
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

Death_beat je napisao(la):
cestitam! da te sluzi. super kupovina

cek, koliko te kostalo na kraju?

Hvala kolega.Auto ce me sa ovim sitnicama sto trebam,sa regom i promjenom ulja na kraju kostati 13 900km
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

imao sam priliku da vidim auto, puno je bolji uzivo nego sto to slike mogu pokazati
unutra je pravo ocuvan, ima tih sitnica kao sto je sarajlic naveo, ali vjerujem da ce on to sve rijesit, na kraju krajeva sve je to zanemarivo, ona oznaka s line ubija, savjetovao sam mu da sve skine, samo s line da ostane, nek se zna

mislim da ce biti zadovoljan autom, na kraju krajeva audi je to
ko da sam znao da ce karavana:lol::lol::lol::lol:
neke neke, pljuni pa lizi:D
sada je bitno da uzivas u autu:icon_smile:
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

ArminM je napisao(la):
imao sam priliku da vidim auto, puno je bolji uzivo nego sto to slike mogu pokazati
unutra je pravo ocuvan, ima tih sitnica kao sto je sarajlic naveo, ali vjerujem da ce on to sve rijesit, na kraju krajeva sve je to zanemarivo, ona oznaka s line ubija, savjetovao sam mu da sve skine, samo s line da ostane, nek se zna

mislim da ce biti zadovoljan autom, na kraju krajeva audi je to
ko da sam znao da ce karavana:lol::lol::lol::lol:
neke neke, pljuni pa lizi:D
sada je bitno da uzivas u autu:icon_smile:
Hvala brate.Vjeruj nisam nikad ni sanjao da cu kupiti karavana ali kad sma ga vidio,unutrasnjost,ocuvanost i motorizacija vjeruj nisam moga odoliti.aBd sto se tice oznaka onako kao sto si predlozio i ici ce samo se ono S ostati i to je to.Mozda cak i one ringove skinem ali nesh mi zao skrnaviti avdiju no vidjecemo.Hvala jos jednom svima
 
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

cuj to,odma bi ti copy-paste borianta...hehe


evo pa pari oci..nista preko 18" ali zato sirokoooo...
maksuzija za tebe


 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top