Audi 90 B2 '86 god

Audi 90 B2 '86 god

Član
FirellesMonster je napisao(la):
Evo da i ja konacno predstavim svoju vozilicu nakon dugo vremena :icon_smile:

P.S. Sve kritike, pohvale, savjeti, sugestije su dobrodosle... sta kako dalje jer imam dosta toga u planu... pa da cujem :icon_smile:

U njemu je 2.0 TD motor sa 87 ks :icon_smile:

Znaci vise sam okrenut styling-u nego perfomansama jer motor je najlakse promijenuti a za izgled treba truda i vremena :icon_smile:

Joj sto tebe hoce jake izjave.
 
trizex je napisao(la):
FirellesMonster je napisao(la):
Evo da i ja konacno predstavim svoju vozilicu nakon dugo vremena :icon_smile:

P.S. Sve kritike, pohvale, savjeti, sugestije su dobrodosle... sta kako dalje jer imam dosta toga u planu... pa da cujem :icon_smile:

U njemu je 2.0 TD motor sa 87 ks :icon_smile:

Znaci vise sam okrenut styling-u nego perfomansama jer motor je najlakse promijenuti a za izgled treba truda i vremena :icon_smile:

Joj sto tebe hoce jake izjave.

Ne vidim u tome nista lose jer da bi nesto bilo lijepo nemora biti jako i brzo ;)

ZELA GTI je napisao(la):
Da, styling ganja 99% čunera jer je teži:icon_eek:

heh jarane iako je on tezak, da znas da moze biti itekako brz ;)

ja nisam rekao ni da sam cuner ni tuner tako da ti komentar nije na mjestu ;)
 
sve zavisi kako to gledas , ako si kvalitetan styler to nije nista jeftinije od cuniranja tako da .... obje strane mogu biti i skupe i jeftine sve zavisi od vlasnika sta zeli i koliko si moze udovoljiti :cool:
 

MTR

Član
kako ces radit style na ovom autu svega ti , mozes kakve felge ubacit i spustit ga i to ti je to

ps. ako ga spustis raspast ce se :D

p.p.s. koja budala je izbacila benzinjaru iz njega ?
 
MTR je napisao(la):
kako ces radit style na ovom autu svega ti , mozes kakve felge ubacit i spustit ga i to ti je to

ps. ako ga spustis raspast ce se :D

p.p.s. koja budala je izbacila benzinjaru iz njega ?



E moj MTR, ocito nisi upoznat sa ovim modelom audija tako da nemoj lupetati jezikom bezveze kad nemoras ;)



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Ne pricaj o necemu sto neznas, kao sto ti kazes :icon_smile:

Little Dragon je napisao(la):
sve zavisi kako to gledas , ako si kvalitetan styler to nije nista jeftinije od cuniranja tako da .... obje strane mogu biti i skupe i jeftine sve zavisi od vlasnika sta zeli i koliko si moze udovoljiti :cool:

Slazem se ;)
 
Član
pa moze tako ako si rad uloziti bar 10 000 KM...
mtr ti je rekao neku jeftiniju soluciju, nije racunao da planiras toliko da ulozis ;)
jest da je mtr teski spamer al ubode nekad :D
 
Član
slika6.jpg


U mostaru ima ovakav indentican audi i pravo fino izgleda ;)




Neobaziri se na ovog MTR i OggyBoy-a oni su ti u rangu clana G2_1.6B :D
 
Anes_mo je napisao(la):
slika6.jpg


U mostaru ima ovakav indentican audi i pravo fino izgleda ;)




Neobaziri se na ovog MTR i OggyBoy-a oni su ti u rangu clana G2_1.6B :D

Ma sranje jbt.. fino otvorim garazu za svoje auto i oni odmah pocnu s*ati sa izjavama i kojekakvim glupostima umjesto da odgovore na pitanje koje je postavljeno i daju komentar na samo auto... izgleda da ni admini nisu vise profesionalni... spali su na rang obicnog clana (bez uvrede).... od sada cu samo ponekad uci na forum i pocitati nesto pametno ako bude... je*o vise komentare kad jedva cekaju, ko osice, da te "spuste"... meni to netreba... hvala ;)
 
Top