Audi 80

Audi 80

Član
Ako je kome poznata tabla od audi 80 1.6TD da mi kaže koja je lampica ispod one za vodu jer mi se desilo ovo prvi put prilikom bržeg prelaska preko udubljenja (kanala kada se automobil zalila ) upali mi se na tren ta lampica :icon_question:
Provjeravao sam oko motora džekove i priključke svi su uredu i nije mi jasno zbog čega se desilo da se upali ako neko zna nek mi pomogne da nebi kakav veci belaj napravio:icon_rolleyes:
 
Član
provjeri ulje u kočnicama jer se meni upalila ta lampica kad mi je puklo crijevo od kočnica i iscurilo ulje
 
Član
E hvala drug jutros sam nabelajisao i upravo bas to vidio da mi fali ulja u boci,a kod mene je kocioni cilindar zadnji procurio samo neznam dali se moze odvojiti posebno boca za kvacilo da nije sistem za kvacilo i kocnicu na istoj boci ?
 
Početnik
Evillon je napisao(la):
E hvala drug jutros sam nabelajisao i upravo bas to vidio da mi fali ulja u boci,a kod mene je kocioni cilindar zadnji procurio samo neznam dali se moze odvojiti posebno boca za kvacilo da nije sistem za kvacilo i kocnicu na istoj boci ?

ako budes to razrstavao mozes svasta pokvarit,,,ne diraj nista,,,da treba posebna boca za kvacilo onda bi u proizvodnji tako radjeno ;)
 
Član
Neznam drug na sta je svabo konato kad ga je konstruisao al sto se tice razdvajanja nebih dirao samo me interesuje dali bi moglo to da se napravi jer je samo jedno crijevo sa boce odvedeno na cilindar kvacila na papuci a sa njega na cilindar na mjenjacu
 
Top